BRUSK EN CONCERTGEBOUW ACHTER DE SCHERMEN

In de voormiddag worden we om 10.00 uur verwacht in de inkomhal van het splinternieuwe museum BRUSK, Dijver 12, voor een gegidste rondleiding Breedbeeld - Verweven Werelden - Brugge 900-1550. Brugge als wereldstad en de contacten met andere continenten en culturen. 's Middags lunch in restaurant Julia's, Vlamingstraat 58. Cava, glas wijn of bier, water op tafel en koffie achteraf inbegrepen. Na de lunch stappen we richting 't Zand en zien we het concertgebouw achter de schermen. Heel verrijkend om te zien wat het concertgebouw in petto heeft. Vanop het dakterras een prachtig zicht op de stad. Let wel, onderschat de wandeling in het concertgebouw niet. Veel hellende vlakken en trappen. meer info op de sites bruskbrugge.be en https://www.concertgebouw.be/nl/achter-de-schermen. Wie een museumpass heeft, kan gratis binnen in Brusk.
Culturele daguitstappen

Praktische gegevens

BRUSK EN CONCERTGEBOUW BRUGGE
26-08-26
Ontvangst 10:00
Einduur 17:00
Voor Neos leden van de eigen afdeling
Aantal plaatsen resterend: 15
ZONDER MUSEUMPASS: 89,00 euro voor leden
MET MUSEUMPASS BRUSK GRATIS: 71,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

met het spoor, de eerste daluurtrein naar Brugge nemen, die daar aankomt om 09.44 uur en vandaar nog een kwartiertje te voet naar de Dijver. Met de wagen kan ook natuurlijk. Carpoolen indien mogelijk.

Wie een museumpass heeft, kan gratis binnen in Brusk.

Wie zich een museumpass aanschaft, krijgt een eenmalige tegemoetkoming van  €14.95 via Neos Ardooie-Koolskamp (zie maandblad van november 2025)

Jean-Pierre Debusschere GSM 0494 542290