260514 Brusselse vroegmarkt en Brussels Airport

Twee boeiende bestemmingen geven ons een exclusieve inkijk achter de schermen: de Brusselse vroegmarkt en Brussels Airport hebben elk hun specifieke eigenheid. Zeer de moeite om samen met je NeosBB vrienden te gaan bezoeken!
Daguitstappen en bedrijfsbezoeken

Praktische gegevens

Brussel
14-05-26
Voor Neos leden van de eigen afdeling
Aantal plaatsen resterend: 0
Op voorhand inschrijven verplicht

https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/

 

Info en deadline om in te schrijven voor deze activiteit wordt gepubliceerd samen met de nieuwsbrief van 1 maart.

Vertrek:
07.45 uur Begijnendijk kerkstraat
08.00 uur sporthal Tumkens

We beginnen onze dag op de legendarische Vroegmarkt van Brussel, een bruisende plek waar kwaliteit, versheid en vakmanschap centraal staan. 

Deze groothandelsmarkt, ook wel de “buik van Brussel” genoemd, bestaat al meer dan een eeuw en is sinds 1973 gevestigd aan de Werkhuizenkaai. Meer dan honderd handelaars bieden er een indrukwekkend aanbod aan: kraakverse groenten en fruit, vleeswaren, vis, zuivel, bloemen, wijnen en nog veel meer.

Tijdens een begeleid bezoek ontdekken we hoe kleine en grote producenten, lokale kwekers en internationale leveranciers er samenkomen om hun waar aan te bieden aan handelaars, marktkramers en topchefs.

Na deze levendige kennismaking schuiven we aan tafel voor een verzorgd driegangenmenu met soep, een smakelijk hoofdgerecht en een heerlijk dessert.

In de namiddag worden we verwacht op Brussels Airport voor een exclusief bezoek achter de schermen van onze nationale luchthaven. We krijgen inzicht in het dagelijkse reilen en zeilen van één van de belangrijkste luchthavens van Europa.

  • Hoeveel passagiers reizen er jaarlijks via Zaventem?

  • Hoe werkt de bagageafhandeling? 

  • Welke veiligheidsprocedures zijn er? 

  • Wat komt er allemaal kijken bij een vertrek of aankomst? 

Onze ervaren gids neemt ons mee op een ontdekkingstocht langs minder bekende delen van de luchthaven. Als kers op de taart maken we ook een indrukwekkende bustour over het tarmac, dicht bij de vliegtuigen.

Neos Begijnendijk-Betekom

Contactgegevens
neosbb18@gmail.com