Blauwe Stad Delft - 15-06-2026

Praktische gegevens
Verantwoordelijke groep + gsm-nummer:
Loretta De Vleeschauwer - 0475/50 96 50
PROGRAMMA
Vertrekplaats en uur: Gravenplein Beveren - 08.00 u
10.30 uur: Royal Delft: waar aardewerk geschiedenis maakt
Delft is wereldwijd beroemd om zijn iconische blauw-witte aardewerk, dat al sinds de 17e eeuw wordt vervaardigd. De enige overgebleven fabriek van dit eeuwenoude Delfts aardewerk is "Royal Delft - De Porceleyne Fles". Hier krijg je de kans om het proces van handbeschilderd porselein maken van dichtbij te zien. In het fabrieksmuseum ontdek je de rijke geschiedenis en het productieproces van het beroemde Delfts Blauw. Je leert alles over hoe het porselein wordt gemaakt, beschilderd en gebakken.
12.30 uur: Tijd om te genieten van een heerlijke 3-gangenlunch in Delft
14:30 uur: Op verkenning met Vermeer
Volg de sporen van de beroemde schilder Johannes Vermeer in het historische Delft. Ontdek waar hij werd geboren, woonde en waar hij zijn iconische werken creëerde. Tijdens een wandeltocht door het centrum passeer je belangrijke plekken uit zijn leven, zoals zijn geboortehuis, zijn woonhuis en de locatie van zijn schilderij "Het Straatje". Je krijgt meer te weten over de achtergrond van meesterwerken zoals "Het Straatje" en "Gezicht op Delft", en je leert over de stad die zijn inspiratiebron was. Na de rondleiding is er tijd voor een terrasje en om zelf de stad verder te verkennen.
16.00 - 17.00 uur: Vrije tijd om na te genieten op een terrasje in Delft
19.00 à 19.30 uur: Aankomst in Beveren.
Prijs per persoon: € 102,00
Inbegrepen
- Gids voor de hele dag
- Bezoek aan Royal Delft met plaatselijke gids
- Een heerlijke 3-gangenlunch, dranken niet inbegrepen
- Stadswandeling met gids Filip Maenhout
- Vrije tijd in Delft
- Vervoer met luxe autocar
- Vergoeding chauffeur
Niet inbegrepen
- Niet vermelde dranken en persoonlijke uitgaven
INSCHRIJVING = betaling: 102 € p.p. op Neos rekening
BE 66 7370 1155 2743 met vermelding van "Daguitstap Blauwe Stad Delft".
Betaling uiterlijk ontvangen op onze rekening op 1 juni 2026.
CONTACT
Simonne Seghers (secretaris) 03 435 47 65
Simonne.seghers@skynet.be
François Hoogers (voorzitter) 0470 18 89 80
francoishoogers62@gmail.com
Ook Interessant

Openluchtspektakel Festivaria: Jekyll & Hyde
Hét openluchtspektakel aan het water, het Donkmeer in Berlare, brengt deze zomer een meeslepende musical over de tweestrijd tussen goed en kwaad, liefde en haat: Jekyll & Hyde. Exclusieve Neos-voorstelling op donderdag 27 augustus 2026. Inschrijven zou alvast geen tweestrijd mogen zijn: mooie Neos-korting, topcast (sht, nog even geheim), tijdloze muziek door live orkest, én spektakel gegarandeerd! INSCHRIJVEN: zie helemaal onderaan de inschrijving van het evenement. Uiterste inschrijvingsdatum: 05 juni 2026

Allianz Memorial Van Damme - 50ste editie!
Dé Memorial bestaat 50 jaar! Dit event ter ere van de betreurde atleet Ivo Van Damme is ondertussen een gevestigde waarde in de internationale atletiekwereld. Naast haar verjaardag vormt de Allianz Memorial Van Damme in 2026 ook de finale van de prestigieuze Wanda Dimaonds League. Kortom, Neos-sportliefhebbers, fans van spanning, groots spektakel, records en geweldige sfeer: jullie worden verwend! In de schaduw van het Atomium ben je op de beste tribuneplaatsen getuige van uitzonderlijke sportprestaties én animaties die het stadion onderdompelen in een unieke sfeer. Met een optreden van Helmut Lotti als kers op de taart. ALLEN daarheen!

Fietsbijstandsverzekering: NIEUWE aansluitingen vanaf 01/07/2026
Intekenperiode ENKEL VOOR NIEUWE aansluitingen.
