Wandeling met bezoek aan fruitbedrijf Vandervelpen.

Jan en Patrick zijn reeds de tweede generatie fruittelers van de familie Van der Velpen in Bierbeek. De broers Van der Velpen hebben oog voor mens en milieu. Regelmatig werken Jan en Patrick ook mee aan onderzoeksprojecten in verband met nieuwe methodes voor teelten, plukken en bewaring. De appels en peren worden zelf geteeld, geplukt en bewaard, met respect voor de natuur.
Sport- en bewegingsactiviteiten

Praktische gegevens

Opvelp
09-04-26
Voor iedereen
Aantal plaatsen resterend: 0
Op voorhand inschrijven verplicht

Dit keer geen lange wandeling gevolgd door een korte, maar een lange wandeling gecombineerd met een bezoek aan fruitbedrijf Vandervelpen.

 

Om 13u30  komen we samen op de grote parking aan De Borre. Van daaruit vertrekken we te voet richting het fruitbedrijf. We wandelen langs boomgaarden die tegen dan hopelijk prachtig in bloei staan. Na ongeveer 1 uur wandelen komen we aan op het fruitbedrijf.

Om 14u30  komen de-wandelaars aan bij het fruitbedrijf. Zij vervoegen daar de deelnemers die enkel voor de rondleiding hebben gekozen.

Jan en Patrick zijn reeds de tweede generatie fruittelers van de familie Van der Velpen in Bierbeek. De broers Van der Velpen hebben oog voor mens en milieu. Regelmatig werken Jan en Patrick ook mee aan onderzoeksprojecten in verband met nieuwe methodes voor teelten, plukken en bewaring. De appels en peren worden zelf geteeld, geplukt

en bewaard, met respect voor de natuur.

De rondleiding start om 14.30 uur en duurt ongeveer 1,5 uur. Nadien is er de mogelijkheid om fruit aan te kopen in de winkel.

Er zal een wagen ter plaatse staan om de aankopen naar jullie wagens te brengen

Na de rondleiding hervatten de wandelaars hun tocht via landelijke wegen richting het centrum van Bierbeek. Na opnieuw ongeveer 1 uur wandelen komen we aan bij brasserie De Miester, waar we de dag gezellig afsluiten.

👉 Totale wandelafstand (zonder rondleiding): ongeveer 6,5 km.

 

Dus: wandelaars om 13u30 op de grote parking van de Borre

Niet wandelaars: om 14u30 aan Vandervelpen.

 

Neos Bierbeek

Contactgegevens
info@neosbierbeek.be