Wekelijks lijndansen van 16 sep tot 21 nov 2025

Praktische gegevens
Het nieuwe werkjaar 2025-2026 start in de tweede helft van september.
Groep Beginner start op dinsdag 16 september. (4de jaar). Groep Gevorderden start op donderdag 18 september (8ste jaar)
Lessen gaan terug door in de polyvalente zaal van de sporthal De Rijdt van 09:30 uur tot 11:30 uur.
Ook nieuwe lijndansers zijn van harte welkom in beide groepen.
Ervaring is geen vereiste voor de groep Beginner. Voor de groep Gevorderden daarentegen is een minimum ervaring van 2 jaar lijndansen een vereiste.
Graag op voorhand inschrijven voor 10 sessies: 30 € voor leden, 60 € voor niet-leden. Inschrijving en betaling bij Marleen Roman.
Voor meer informatie kan u terecht via Marleen Roman (marleen.roman@telenet.be en 0479 69 62 40)
Link naar de planning 2025-2026 : Lijndansen planning 2025-2026
Meerdere data
| 16/09/2025 tot en met 29/11/2025 |
Neos Brakel-Lierde
Contactgegevens
Ook Interessant

VOLZET - Liedjesprogramma 'Voor de eeuwigheid' met Jean Bosco Safari.
VOLZET. Voor de eeuwigheid... Niet zomaar een liedjesprogramma. Nederlandstalige liedjes die de eeuwigheid moeiteloos trotseren. Liedjes die zo goed als allemaal in het collectieve geheugen zitten. Pareltjes van Toon Hermans, Luc De Vos, Wim De Craene, Kris De Bruyne, Zjef Vanuytsel, Bart Vandenbossche, Louis Neefs en vele anderen.

8-daagse clubreis Zuid-Kroatië en Herzegovina van 6/6/2026 t.e.m. 13/6/2026
Kroatië, gelegen aan de Adriatische Zee, biedt een unieke mix van cultuur, geschiedenis en natuurlijke schoonheid. Van pittoreske kustplaatsjes tot adembenemende landschappen, ongerepte natuurparken, een rijke en tumultueuze geschiedenis, veel cultuur, ….. kortom Kroatië heeft voor iedereen wat te bieden. Herzegovina, nog lang niet bekend als toeristische bestemming, heeft het alleszins een aantal boeiende bezienswaardigheden te tonen. Zeker qua natuur is er in Herzegovina veel te beleven. Vervolgens heeft UNESCO een aantal historische erfgoederen op hun lijst gezet waaronder de oude brug Stari Most in Mostar, dat een prachtig voorbeeld is van deze bijzondere erfstukken uit het verleden.

VOLZET - Parijs 4-daagse 02/03/2026 – 05/03/2026
Citytrip Parijs, de Franse hoofdstad die vaak als de lichtstad omschreven wordt. Weinig steden spreken zo tot de verbeelding van jong en oud, er valt immers altijd iets te beleven, dag en nacht. Het is dan ook onmogelijk om Parijs volledig te bezoeken in 4 dagen. Wij hebben dan ook de voornaamste bezienswaardigheden voorzien in deze 4-daagse, met als hoogtepunt de gerenoveerde kathedraal Notre-Dame.
