Donderdag 6 november Daguitstap - Brussel

Praktische gegevens
In de namiddag is er een geleide stadswandeling,
“Brussel de stad van Art Nouveau en Art Deco” (ca 2 u)
Wij eindigen met een drink en nemen de trein terug tussen 17 en 18 u.
Wie langer wil blijven kan ook een trein later nemen.
Voor de treintickets moet iedereen zelf vooraf instaan.
Je kan een treinticket Brussel heen en terug boeken,
vertrekken na 9 u seniorenticket.
zie verder en klik op de knop voor het boeken van jouw ticket.
In Brussel maken wij ook gebruik van de metro deze tickets zijn niet inbegrepen en worden ter plaatse gekocht met bankaart.
Neos Brugge
Contactgegevens
Boek je treinticket hier
Ook Interessant

2-DAAGSE - DÜSSELDORF 8 & 9 september
Maandag 8 & dinsdag 9 september 2025 Overwegend op de rechteroever, in het midden van de Rijnvlakte ligt de stad Düsseldorf. De stad is de hoofdplaats van de deelstaat Nordrhein-Westfalen. Deze levendige stad staat eveneens bekend als stad van mode en kunst. Daarnaast, mede door de binnenhaven, is het een belangrijk economisch centrum geworden.

Concert Melodieën voor Miljoenen - 'Burenbezoek: Wenen en Berlijn'
Stilaan het vlaggenschip binnen onze klassieke programmatie: Melodieën voor Miljoenen! Neos 'huisorkest' Frascati Symphonic zal ons in 2026 opnieuw verwennen met een wervelend operetteconcert in de prachtige Koningin Elisabethzaal. Een ideaal sintcadeau voor jou en je Neos-leden!

kennismakingssessie ‘Tai chi’
Koester je gezondheid! We bieden een kennismakingssessie ‘Tai chi’ aan, een prachtige bewegingskunst en uitstekend voor de gezondheid. In een wetenschappelijk programma op TV werd de meest aangewezen bewegingssport voor senioren nl. tai chi aangeprezen voor senioren om langer jong te blijven. Kom kennismaken op donderdag 25 juni om 14u30 (tot max 16u) om te zien of het iets voor u is. Indien voldoende interesse, vragen we de lesgever om een reeks voor ons te organiseren.
