Bezoek belevingskwekerij in Loenhout
We heten u van harte welkom bij ons familiebedrijf. Romberama is een ervaren, duurzame en innovatieve amarylliskwekerij. Het bedrijf draagt maatschappelijk verantwoord ondernemen hoog in het vaandel. Door deze visie behaalde we dan ook enkele prijzen o.a. de Bronzen Roos (internationale prijs voor siertelers), de innovatie prijs, meest beloftevolle jonge siertelers, agrafiek award.
Neos Dessel
Contactgegevens
Bezoek belevingskwekerij in Loenhout
Wij hebben een prachtige uitstap voorzien in de buurt van Loenhout.
Wij vertrekken met de autobus op de markt in Dessel om 9.30.
In de voormiddag onder begeleiding van een gids brengen we een bezoek aan een theeplantage – de eerste in België – en aan een 2 hectare grote wijngaard. Wij voorzien een rondleiding van ongeveer 1,5 uur inclusief een wijn- en theeproeverij.
’s Middags genieten we van een maaltijd bestaande uit soep, frikadellen met krieken en rijstpap (dranken zijn inbegrepen). Na de lunch is er wat tijd om te ontspannen in een grote binnentuin.
Rond 14 uur starten we met het bezoek aan de amarylliskwekerij. Een gids geeft uitleg over de teelt van de bloem, de werking van de serre en interessante weetjes over de amaryllis. Tijdens een pauze wordt er thee met gebak geserveerd. Tijdens de pauze kan je eventueel bloemen bestellen.
Na de pauze zal de gids toelichting geven bij al de technische middelen die worden aangewend om deze prachtige bloemen te telen.
Het namiddagprogramma zal ongeveer twee uur duren zodat we omstreeks 16.00 terug de bus op kunnen.
Kostprijs: gidsen+lunch(inclusief dranken)+thee en gebak+busvervoer, 89 Euro per persoon.
Inschrijven kan door storting voor 11 oktober 2025 op Neos Dessel rekening
BE89 7330 5526 6485 met vermelding bezoek kwekerij.
Schrijf je in !
Ook Interessant

Cirque Du Soleil stelt voor: Allegria
De wereldberoemde Alegría show, in 2019 in een nieuw en moderner jasje gestoken, komt voor het eerst naar België. En Neos is erbij op zondag 9 november 2025 (13u30) in Brussels Expo!

Melodieën voor Miljoenen
Melodieën voor Miljoenen, een jaarlijks weerkerend muzikaal hoogtepunt, dat telkens weer zijn fans aanspreekt. De inschrijvingen hiervoor starten in de nabije toekomst. Prijs nog te bepalen.

Provinciale reis naar Albanië
Acht daagse provinciale reis naar het mooie Albanië.