Bezoek UHasselt Campus Diepenbeek - 23/11/2025
Verslag van ons bezoek aan de UHasselt Campus Diepenbeek
Kijk in ons Fotoalbum voor meer sfeerbeelden
Zondag 23 november 2025 mochten we achter de schermen van de universitaire campus van UHasselt gaan piepen met Jan Vanhove als gids. De rondleiding begon bij de plattegrond van de campus. Iedereen weet ondertussen dat hier grote veranderingen op til zijn, niet alleen door de trambus maar voornamelijk door een enorme uitbreiding. Als je hier een jaartje niet meer komt, vind je je weg niet meer.
Daarna konden we verschillende ruimtes en lokalen bezoeken: de bib die nu meer dienst doet als stille blokruimte, de kantoren van het hoger kader (zelfs het lokaal waar gerenommeerde bezoekers ontvangen worden zoals bijvoorbeeld onze koningin), de oudere leslokalen alsook de vernieuwde lokalen, de afdeling architectuur en de wetenschapstoren. Van deze laatste konden we zelfs van op het dak een prachtig panorama aanschouwen, hier bevindt zich ook een sterrenwachtkoepel.
De labo’s voor wetenschappelijk onderzoek zijn zeer modern aangepast.
Als laatste bezochten we de snijzaal waar toekomstige dokters zich kunnen vertrouwd maken met het inwendige van de mens en ze zelf de menselijke anatomie kunnen ontdekken. Ook in het orgaanmuseum kregen we nog een korte rondleiding. Hier mochten we uiteraard geen enkele foto nemen .
Als afsluiter van deze zeer leerzame voormiddag werd iedereen getrakteerd op een belegd broodje met een drankje.

Verslag
Bezoek UHasselt Campus Diepenbeek - 23/11/2025
Verslag van ons bezoek aan de UHasselt Campus Diepenbeek
Bezoek UHasselt Campus Diepenbeek - 23/11/2025

Verslag
Concert 'Melodieën voor Miljoenen' - 26/10/2025
Verslag van het Concert 'Melodieën voor Miljoenen'
Concert 'Melodieën voor Miljoenen' - 26/10/2025

Verslag
Bezoek VAMAC Diepenbeek - 17/10/2025
Verslag van ons bezoek aan VAMAC in Diepenbeek
Bezoek VAMAC Diepenbeek - 17/10/2025
