Cirque du Soleil "Alegria in a new Light"

Liefhebbers van Cirque du Soleil kunnen reikhalzend uitkijken naar zondag 9 november (13.30 uur). De wereldberoemde Alegría show, in 2019 in een nieuw en moderner jasje gestoken, komt voor het eerst naar België. Sinds de wereldpremière speelde ‘Alegría - In a New Light’ onder meer in Canada, de Verenigde Staten, Zuid-Korea en Japan. Dit najaar is de show voor het eerst ook te bewonderen in een tentencomplex (naast de ING Arena, vroeger paleis 12 genoemd) opgesteld in Brussels Expo.
Culturele evenementen

Praktische gegevens

Brussels Expo (tentencomplex naast ING Arena, vroeger paleis 12 genoemd)
09-11-25
Ontvangst 12:30
Aanvang 13:30
Einduur 15:30
Voor iedereen
Aantal plaatsen resterend: 0
Alegria: 90,00 euro voor leden
Alegria: 100,00 euro voor niet leden
Op voorhand inschrijven verplicht

Stap binnen in een wereld vol magie, poëzie en pure vreugde. Alegría, één van de meest geliefde en iconische Cirque du Soleil-shows, veroverde miljoenen harten en inspireert nu een nieuwe generatie met adembenemende acrobatiek, surrealistische personages en een onvergetelijke soundtrack. Gesitueerd in een koninkrijk dat zijn koning verloor, ontvouwt Alegría een boeiend verhaal van conflict en vernieuwing. Kijk hoe de aristocraten en hun nep-koning zich vastklampen aan de oude orde, terwijl een jonge, hoopvolle beweging oprijst in de straat om hun autoriteit uit te dagen. Mis dit tijdloze meesterwerk niet !  Alegría is meer dan een show. Het is een ervaring die je zal betoveren. 

De voorstelling duurt 125 minuten, inclusief een pauze van 25 minuten. Einde dus voorzien rond 15.30 uur.  Eigen vervoer (carpooling).

Inschrijven kan "zo lang de ticketvoorraad strekt" door 90 euro per persoon (100 euro voor niet-leden) over te schrijven op rekening BE93 0013 3097 2867 van Neos Diest met vermelding  ”Alegria“ en je naam/namen.  

Je kan ook inschrijven en rechtstreeks betalen via de rode knop "INSCHRIJVEN".

Neos vzw

Contactgegevens
diest@neosclub.be
Deel deze activiteit:

Ook Interessant

653E56c0 Bafa 4Bc9 A7f6 E94c64ba3346 1 105 C
Sport- en bewegingsactiviteiten

samen fietsen (donderdag 6 november)

Zoals elke eerste donderdag van de maand plannen we ook op donderdag 6 november een veilige fietstocht (31 km) in een lus richting Herk de Stad en Halen (in wijzerzin en grotendeels via de fietsknooppunten). Vertrek om 13.30 uur aan het ecocentrum in Diest (Webbekoms Broek).

22A2fe21 D922 4E19 B867 478E8ec0e980 1 105 C
Ontspanningsnamiddagen

provinciale quiz in "De Hemmekens" Zichem

Neos Vlaams-Brabant gaat op zoek naar “de Slimste Club” van de provincie en hiervoor wordt de 13’de provinciale quiz georganiseerd. Alle Neos clubs van Vlaams-Brabant kunnen het ook dit jaar tegen elkaar op te nemen in deze amusante, ludieke quiz o.l.v. quizmaster Daniel Bruyninckx. De slimste club van onze provincie mag de wisselbeker mee naar huis nemen !

A7dfbcc4 7F08 4Fd3 9921 087E4681b8dc
Culturele daguitstappen

Goya-tentoonstelling en stadhuis Brussel

Deze unieke tentoonstelling brengt het baanbrekende oeuvre van Francisco de Goya y Lucientes (1746−1828) in dialoog met werk van tijdgenoten en kunstenaars van latere generaties. Met zijn felle, pakkende uitbeeldingen van het onrecht, de wantoestanden en verschrikkingen van zijn tijd was Goya de spil in de ontwikkeling van een moderniteit die stevig verankerd zit in de Spaanse realistische traditie. Zeventig kunstenaars — van de 18de eeuw tot nu — gaan de confrontatie aan met de expressieve complexiteit van Goya en bewijzen hoe zijn formele, conceptuele en ideologische nalatenschap blijft intrigeren, ontroeren en inspireren.