samen fietsen donderdag 2 oktober
De deelnemers aan de fietstocht dienen wel over de nodige fietsvaardigheid te beschikken zodat er onder leiding van een wegkapitein en begeleiders vlot, veilig en in een compacte groep kan gefietst worden zonder de voorfietser voorbij te steken en door ook steeds voor de laatste begeleider te blijven. Fluohesje en fietshelm sterk aanbevolen.
De ingeschreven deelnemers krijgen vooraf de opgelijste fietsknooppunten.
Meer info bij Paul De Keyzer 0477 33 24 27
INSCHRIJVEN klik op ‘inschrijven’ en gebruik dan je lidnummer ……
Lukt het toch niet, bevestig je deelname dan met een mailtje naar diest@neosclub.be.
Paul De Keyzer
Contactgegevens
Ook Interessant

petanque vrijdag 12 september
Vrijdag 12 september (14 uur) spelen we petanque op de terreinen van het woonzorgcentrum Huis August (Fabiolalaan 2). Wie een petanqueballen-set bezit, brengt die mee.

Ter Helme Oostduinkerke 14 - 17 september
Traditiegetrouw wil het bestuur samen met haar leden gaan uitwaaien in het Duinendomein Ter Helme Kinderlaan 49-51 in Oostduinkerke van zondag 14 september (17 uur) tot woensdag 17 september. VOLZET met 28 deelnemers.
