wandeling / zoektocht in Diest donderdag 20 augustus

Doe mee met de jaarlijkse Zomerzoektocht van Davidsfonds en ontdek de nog verborgen route ! In een gezellige combinatie van wandelen, cultuur en speurwerk verken je Diest aan de hand van een boeiende zoektocht. Onderweg ontdek je lokale pareltjes en geniet je van een fijn dagje uit, alleen of in goed gezelschap. Ideaal voor wie houdt van een actieve, leerrijke en zorgeloze dag waar lokale handelaars voor extraatjes zorgen !
Sport- en bewegingsactiviteiten

Praktische gegevens

20-08-26
Ontvangst 13:15
Aanvang 13:30
Einduur 17:00
Voor iedereen
Op voorhand inschrijven verplicht

 

 

Deel deze activiteit:

Ook Interessant

19779638 C471 4B4b 9725 851741Fae8e7 1 105 C
Gezellig samenzijn

slot-event werd verplaatst naar maandag 27 juli

Samenkomen met 39° en meer is moeilijk voor onze leeftijdsgroep. Gelet op deze hitte heeft het bestuur besloten onze slot-event-BBQ van vrijdag 26 juni uit te stellen . We houden nu onze BBQ op maandag 27 juli eveneens in restaurant Katsenberg om 11.30 uur. Hopelijk past deze datum u ook. Wie zich inschreef voor de BBQ van vrijdag 26 juni verwittigt ons zo vlug mogelijk via mail neos.diest@gmail.com (zodat we u niet meer telefonisch moeten inlichten) - dat je ook komt op maandag 27 juli - of dat je niet kan komen op maandag 27 juli (69 euro wordt dan teruggestort).

2127Bbcf 270B 4768 94Ae 8350B81fbd98 1 201 A
Sport- en bewegingsactiviteiten

samen fietsen donderdag en vrijdag 6 en 7 augustus

Na het succes van onze verkenning van de Maasstreek vorig jaar organiseren we dit jaar ook nog eens twee fietstochten op donderdag en vrijdag 6 en 7 augustus in de streek van Dordrecht met op donderdag een fietstocht naar het centrum van de Biesbosch (40 km) en op vrijdag een rondje rondom Dordrecht (25 km). Telkens nemen we een kleine lunch in het centrum van het historisch stadje Dordrecht (oudste havenstad van Nederland). De deelnemers aan de fietstocht dienen wel over de nodige fietsvaardigheid te beschikken zodat er onder leiding van een wegkapitein en begeleiders vlot, veilig en in een compacte  groep kan gefietst worden zonder de voorfietser voorbij te steken en door ook steeds voor de laatste begeleider te blijven.  Fluohesje en fietshelm sterk aanbevolen.  Meer info bij Paul De Keyzer  0477 33 24 27

petanque  aan Huis August
Sport- en bewegingsactiviteiten

petanque vrijdag 14 augustus

Vrijdag 14 augustus (13.30 uur) spelen we petanque op de terreinen van het woonzorgcentrum Huis August (Fabiolalaan 2). Wie een petanqueballen-set bezit, brengt die mee.