Europa op een keerpunt door Rob Heirbaut
Sinds 24 februari 2022 trokken Russische troepen Oekraïne binnen. Sindsdien leven we in een andere wereld. Nu 2025 stellen we ons de vraag : Waar liggen de kansen voor de EU in deze nieuwe wereldorde? Moet de EU nog groter worden, of eerst haar eigen werking bijsturen? Niet leden kunnen inschrijven via het Cultuurhuis Ekeren.
VOLZET, er zijn nog tickets bij het Cultuurhuis verkrijgbaar
Lezingen

Praktische gegevens
Hof de Bist Ekeren in samenwerking met het cultuurhuis
04-12-25
Ontvangst 13:30
Aanvang 14:00
Einduur 17:00
Voor Neos leden van de eigen afdeling
Aantal plaatsen resterend: 0
inschrijving lid: 0,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht
Ook Interessant

Receptie op Veltwijck
Het districtsbestuur nodigt het Neos bestuur en de leden op het gemeentehuis voor een viering van 40 jaar Neos in Ekeren.
Receptie Districtsbestuur

Sport- en bewegingsactiviteiten
Lentewandeling met gids.
We wandelen door de multiculturele wijk rond het station SAMENKOMST FLAMINGOPLEIN IN DE ZOO
Lentewandeling met gids

Lezingen
21 VRAGEN OVER UW NALATENSCHAP EN HET MAKEN VAN EEN TESTAMENT
Wanneer u overlijdt, bepaalt de wet wie uw erfgenamen zijn. Maar u hebt ook een zekere vrijheid om de verdeling van uw nalatenschap zelf in te vullen. Dat kan in een huwelijkscontract, door een schenking of met een testament. Vooral over dat laatste — uw nalatenschap verdelen met een testament. De inkomsten van deze lezing worden integraal doorgestort naar "Kom op tegen Kanker".
21 VRAGEN OVER UW NALATENSCHAP EN HET MAKEN VAN EEN TESTAMENT
