dinsdag 24 maart 2026 om 18u00 - Café NOSTALGIE

organiseren we naar jaarlijkse gewoonte Café Nostalgie in onze bekende kunstkroeg The Preacher.
Ontspanningsnamiddagen

Praktische gegevens

Cultuur Café "The Preacher"
24-03-26
Ontvangst 17:45
Aanvang 18:00
Einduur 22:00
Voor iedereen
Aantal plaatsen resterend: 14
Nostalgie: 10,00 euro voor leden
Nostalgie: 15,00 euro voor niet leden
Op voorhand inschrijven verplicht

Vanaf 18 uur storten we ons weer in de tweede helft van de 20e eeuw met een overvloed aan verwijzingen naar gebeurtenissen, beroemdheden en natuurlijk veel muziek.

Het traditioneel vragenspel zal evenmin ontbreken zodat de fanatieke “oudheidsdeskundigen” weer elkaar de loef kunnen afsteken. En misschien wacht ons nog een verrassingsoptreden ?

Tussendoor bieden we de aanwezigen een broodje en een drankje aan.

 

!! Zie onze NIEUWSBRIEF voor meer info !!

Neos GERAARDSBERGEN

Ook Interessant

DE ARK Aan De Kaai
Culturele daguitstappen

!!! AFGESLOTEN !!! donderdag 2 juli - Boottocht van Halle naar Thieu, inclusief Hellend Vlak Ronquières en scheepslift Strépy-Thieu.

Welkom aan boord van de Ark voor een schilderachtige reis van 10u tot 16u45. Waar jullie deelnemen aan één van de meest bijzondere boottochten in België !

Jekyll&Hyde
Culturele evenementen

Openluchtspektakel Festivaria: Jekyll & Hyde

Hét openluchtspektakel aan het water, het Donkmeer in Berlare, brengt deze zomer een meeslepende musical over de tweestrijd tussen goed en kwaad, liefde en haat: Jekyll & Hyde. Exclusieve Neos-voorstelling op donderdag 27 augustus 2026. Inschrijven zou alvast geen tweestrijd mogen zijn: mooie Neos-korting, topcast (sht, nog even geheim), tijdloze muziek door live orkest, én spektakel gegarandeerd!

Provinciale wandeldag Ronse
Sport- en bewegingsactiviteiten

23-07-2026 Provinciale wandeldag in Ronse

Neos Ronse organiseert dit jaar de Provinciale Wandeldag van Neos Oost-Vlaanderen. Er zijn drie wandellussen: 5, 8 en 13 km. De wandelroutes laten jullie kennis maken met de prachtige omgeving en natuurpracht van Ronse. De wandeling van 5 km is een prachtige art-deco wandeling doorheen de stad. Alle wandelroutes zullen volledig uitgepijld zijn waardoor je de routes volledig op eigen houtje kan ondernemen. Bij de start van de wandeling ontvang je een programmaboekje met wandelplan.