Ontmoetingsdag bestuursleden 9 oktober
De prijs bedraagt €78 per persoon. Voor de bestuurders wordt die bijdrage door de kas van Neos Groot-Zonnebeke betaald.
programma
11 u 00 : Feestelijk onthaal met aperitief, tapasbordje en enkele smaakmakers
muzikale omlijsting
11 u 45 : Welkom door provinciaal voorzitter Mie Debruyne
12 u 00 : Feestmaaltijd
-- zeebaars op vel gebakken –
butternut - groene asperges - hazelnoot - beurre blanc
-- in hoeveboter gebakken kalfslende –
gratin aardappel - winterpeentje - herfstgroenjes - kalfsjus
–Cheese cake new style —
trio van crumble - duo van framboos - kaneel
kopje arabica/thee met repasse
Gepaste wijnen en reguliere dranken gedurende het volledige feest zijn inbegrepen !
Tussen de gerechten voorzien we een kort luikje ‘algemene vergadering’
15 u 30 : Dansfeest met live band ‘Trio Too Sharp
18 u 00 : einde van het feest
NEOS West-Vlaanderen
Contactgegevens
Ook Interessant

Slotmanifestatie fietszoektocht 23/10
Op donderdag 23 oktober komen drie West-Vlaamse wielervedetten op de koffie in Ruiselede. Pieter Serry, Mauri Vansevenant en Julie Van de Velde zijn te gast op de feestelijke afsluiter van de fietszoektocht. De oplossingen worden overlopen en prijzen uitgereikt. Een heerlijk broodje beenhesp en glaasje, vormen het orgelpunt van de slotmanifestatie. Iedereen is welkom.

Qigong
Qigong betekent: ‘werken met levensenergie’. Praktisch gezien zijn het vloeiende rek- en strekbewegingen die vooral staand worden uitgevoerd. Het zijn simpele oefeningen die vrij makkelijk kunnen worden aangeleerd.

Melodieën voor Miljoenen. Wien ... bleibt Wien!
Een gouden, maar allesbehalve oude klassieker. Neos-'huisorkest' Frascati Symphonic zal ons in 2025 opnieuw verwennen met een wervelend concert in de prachtige Koningin Elisabethzaal. We gaan er dit keer met de trein naar toe. De treintickets zijn niet inbegrepen in de prijs. Praktische afspraken hieromtrent volgen nog.