Fietstocht Oudenbosch (NL)

Praktische gegevens
Bij Neos Groot Brecht organiseren we al jaren in de zomermaanden onze maandelijkse fietstochten van 35 km, maar eind juni maken we er eens een dagfietstocht van ! We rijden naar Oudenbosch in Nederland waar we de bekende Basiliek van de H.H. Agatha en Barbara kunnen bezoeken.
Van veraf zie je de imposante verschijning van de Basiliek in het Noord-Brabantse landschap. Maar van dichtbij is de Basiliek pas echt indrukwekkend. Met een lengte van 81 meter, breedte van 55 meter en een hoogte van 63 meter is de Basiliek een geschaalde kopie van de St. Pieter in Rome, een imposant en uniek bouwwerk.
Hieronder kan je lezen hoe de fietstocht in elkaar steekt :
Volledige rit : 9.30 uur vertrek aan sporthal De Ring in Brecht voor de 78 km
Verkorte rit : 10.00 uur parkeren op de parking van Berkenbeekschool of revalidatiecentrum, Nieuwmoersesteenweg 113 - Wuustwezel (baan Wuustwezel - Nieuwmoer) voor de 58 km - Hou rekening met een moeilijke passage door het Centrum van Wuustwezel !
Heenrit (40 km of 30 km ) een korte natuur/toeristische stop en een langere stop (drankje + WC) Middagstop in Oudenbosch met tijd voor een lunch en een bezoek aan de basiliek in Oudenbosch.
lunch : keuze uit soep, broodgerechten, uitsmijter, omelet en salades met prijzen variërend tussen 8 € en 16 €
Terugrit (38 km of 28 km) : een korte natuurstop en een langere stop (drankje + WC)
Aankomst Berkenbeek rond 16.00 - 16.15 uur
Aankomst Sporthal De Ring rond 16.45 uur
Deelname aan de rit is gratis, uiteraard zijn de lunch en alle drankjes wel individueel te betalen. Bezoek aan de Basiliek is gratis.
Breng een extra drankje mee voor onderweg en wat proviand (banaan, koeken, ...) zodat je de man met de hamer niet tegenkomt !!!
Zorg dat je fiets in orde is. Helm + fluovestje zijn aanbevolen.
Breng uiteraard ook goed weer mee en een goed humeur !
Omdat er op de diverse stopplaatsen voor ons plaatsjes gereserveerd worden, vragen we je om voor deze fietstocht in te schrijven zodat we weten hoeveel deelnemers we hebben.
Indien mogelijk dan graag reserveren voor 19 juni via onze website of per mail met vermelding van je keuze 58 km of 78 km !!
Programma:
09:30 | 78 km : vertrek aan de sporthal de Ring te Brecht |
10:00 | 58 km : parkeren op de parking van Berkenbeekschool of revalidatiecentrum Nieuwmoersesteenweg 113 te Wuustwezel |
Neos Groot Brecht