Concert Melodieën voor Miljoenen - 'Burenbezoek: Wenen en Berlijn'

Praktische gegevens
"In mir klingt ein lied"
Dit unieke concert presenteert een schitterende selectie van operette-klassiekers en grootmeesters die generaties hebben weten te raken.
Laat je verrassen door de iconische klanken van "Morgen", een meesterwerk van Richard Strauss dat de schoonheid van liefde en verlangen vangt.
Geniet van sprankelende melodieën die je meenemen naar de bruisende straten van Berlijn, met de levendige en charmante muziek van Léon Jessel en Paul Lincke.
Van de grandeur van Wenen tot de elegantie van Berlijn, beleef samen met je Neos-vrienden deze muzikale reis met werken van Carl Maria von Weber, Eduard Strauss, en Franz Lehár. Je zintuigen worden verwend met rijke harmonieën en meeslepende ritmes die deze steden tot leven brengen.
Zelfs Frederic Chopin komt aan bod met een zelden uitgevoerd lied "In mir klingt ein lied".
Vergezeld door de betoverende stemmen van getalenteerde sopraan Iris Luypaers en tenor Ghijs Van der Linden, brengt Frascati Symphonic de prachtige operette-melodieën weer tot leven.
Magie in melodie!
Met Klara-presentator Lenaart T'jollyn als vakkundig gids wordt het klassiek programma helder en toegankelijk op een zilveren dienblad aangereikt.
Mis deze muzikale reis niet en dompel jezelf onder in klanken die je hart vervullen. Kom en ervaar een exclusieve Neos-middag vol emotie, vreugde en onvergetelijke muziek. Laat je verrassen en inspireer jezelf met de wonderlijke wereld van operette!
Flink geweest? Ongetwijfeld!
Trakteer jezelf én je Neos-vrienden dan als 'sintcadeau' op een uniek concert dat názindert.
Dit in de onovertroffen, prachtige setting van de Koningin Elisabethzaal in Antwerpen
inschrijvingen
Inschrijvingen lopen tot uiterlijk 2 oktober 2026 of zolang de voorraad strekt.
Enthousiaste Neos-toehoorders tijdens een vorige succesvolle editie:

VRAGEN? Contacteer cultuur@neosvzw.be of tel 03/213.96.60
Neos vzw
Contactgegevens
Handig om weten
Ook Interessant

Allianz Memorial Van Damme - 50ste editie!
Dé Memorial bestaat 50 jaar! Dit event ter ere van de betreurde atleet Ivo Van Damme is ondertussen een gevestigde waarde in de internationale atletiekwereld. Naast haar verjaardag vormt de Allianz Memorial Van Damme in 2026 ook de finale van de prestigieuze Wanda Dimaonds League. Kortom, Neos-sportliefhebbers, fans van spanning, groots spektakel, records en geweldige sfeer: jullie worden verwend! In de schaduw van het Atomium ben je op de beste tribuneplaatsen getuige van uitzonderlijke sportprestaties én animaties die het stadion onderdompelen in een unieke sfeer. Met een optreden van Helmut Lotti als kers op de taart. ALLEN daarheen!

Seniors at the Movies – ‘Michael’ op 8 september 2026
Michael is het filmportret van het leven en de artistieke nalatenschap van een van de meest invloedrijke artiesten die de wereld ooit heeft gekend. De film onder regie van Antoine Fuqua, vertelt het verhaal van het leven van Michael Jackson, zijn muziek en alles eromheen, de weg die hij aflegde van buitengewoon talent en het gezicht van ‘The Jackson 5’ tot de visionaire artiest die met zijn creatieve ambitie een tomeloze drang ontwikkelde om de grootste entertainer van de wereld te worden. Naast het muzikale succes belicht de film ook het turbulente privéleven van de artiest. Zo is er aandacht voor zijn worsteling met de constante media-aandacht, de fysieke tol van zijn transformaties, de aankoop van Neverland Valley en nog meer, tot zijn tragische en onverwachte dood op 25 juni 2009.

Wandelen op Lieteberg in Zutendaal op 9 september 2026
De Lieteberg: die naam zegt je waarschijnlijk iets. Zeker als ik zeg “blotevoetenpad” of “een van de toegangspoorten tot het Nationale Park Hoge Kempen”. Het is een mooi natuurgebied, waar veel wandelingen werden ingekleurd. Er zijn 2 parcours uitgezet die telkens grotendeels door bossen lopen. De paden zijn dus onverhard en soms hobbelig en heel af en toe wat steil. De beperkte route is 4 km (met 1 klein steil klimmetje) waar we mekaar misschien een beetje moeten helpen. De langere route is 8,7 km en stevig, uitdagend. Na het wandelen komen wij opnieuw samen aan ons vertrekpunt. Pas als iedereen er is, komen ook de traditionele taart en koffie. Wie al eerder aan de ingang is, kan in de bistro “De Lieteberg” op eigen kosten consumeren naar believen.
