Balletvoorstelling 'Het Zwanenmeer'

Praktische gegevens
Deze productie van het Zwanenmeer door het British Festival Ballet is veel meer dan een dansvoorstelling: deze spectaculaire en verbluffende versie zal zowel de pure liefhebbers van klassiek ballet als de minder ervaren toeschouwers bekoren.
Dankzij de kwaliteit van de dansers en de perfecte artistieke leiding blaast dit beklijvende meesterwerk je helemaal omver. Deze voorstelling verenigt klassieke elegantie met meeslepende dramatiek, verfijnde esthetiek en indrukwekkende technische perfectie.
Een unieke kans om dit mythische ballet (opnieuw) te ontdekken in een opvoering van weergaloze kwaliteit, die ver afstaat van de vaak te lichte amateurproducties.
Hoogtepunten zoals de hypnotiserende Witte Zwanen en de sprankelende Zwarte Zwaan-pas de deux laten niemand onberoerd. Op de legendarische muziek van Russische componist Tsjaikovski en met de oorspronkelijke choreografie van Marius Pepita, behoort het Zwanenmeer tot de meest opgevoerde balletten ter wereld
Ontdekt het zelf, en beleef een avond die pure magie ademt en de kunst van het ballet haar hoogtepunt bereikt.
Het verhaal voert ons mee naar een romantische, imaginaire wereld waarin prins Siegfried verliefd wordt op een zwaan die in werkelijkheid een prinses is, slachtoffer van een betovering. Zwaan overdag, vrouw bij nacht moet zij leven tot de betovering wordt verbroken.
Deze romantische en tragische vertelling maakt Het Zwanenmeer tot een blijvend icoon binnen het klassieke balletrepertoire.
Beleef deze wereldberoemde balletvoorstelling in het vernieuwde Kursaal van Oostende, mét mooie Neos-korting!
Waar wacht je nog op?

Prijzen
- Neos-ticket categorie 1: €89 p.p. (ipv €99!)
- Neos-ticket categorie 2: €79 p.p. (ipv €85!)
- Neos-ticket cat. 1 incl. busvervoer: €114
- Neos-ticket cat. 2 incl. busvervoer: €104
Inschrijven
kan tot uiterlijk 29 januari 2027 of zolang de voorraad strekt!
Uitnodiging
Klik hier voor de algemene FLYER (pdf)
Ticketverdeling (& busroute)
Info volgt later

©Steve Van Stappen
VRAGEN? Contacteer cultuur@neosvzw.be of tel 03/213.96.60
Handig om weten
Benieuwd? Bekijk dan hier filmpje
Ook Interessant

Bezoek Natuurhulpcentrum – Oudsbergen
Het Natuurhulpcentrum is een opvangcentrum voor zieke, gewonde en hulpbehoevende wilde dieren. Zowel inheemse als exotische dieren worden omringd met de beste zorgen. Door medewerking aan het tv-programma ”Dieren in nesten” is het natuurhulpcentrum in heel Vlaanderen bekend geworden. Met meer dan 8000 dieren die er jaarlijks worden opgevangen is er veel bedrijvigheid in en rond het natuurhulpcentrum. Het centrum wordt overkoepeld door Vogelbescherming Vlaanderen. Tijdens de rondleiding voor senioren (rolstoel-toegankelijk) neemt een ervaren gids ons mee voor een unieke blik achter de schermen en vertelt hij over de dagelijkse werking van het centrum.

We All Sing ABBA – Tribute op 7 november 2026
Wie houdt er niet van de muziek van ABBA? De aanstekelijke melodieën, de herkenbare teksten en de onweerstaanbare sfeer van hits als Waterloo, Dancing Queen, Mamma Mia en Thank You For The Music blijven generaties lang populair. Goed nieuws voor alle ABBA-fans: We All Sing ABBA, de Nederlandse nummer 1 ABBA-tribute, komt terug naar Hasselt met een gloednieuwe show! Een indrukwekkende 13-koppige band brengt de grootste hits van ABBA live op het podium.

Seniors at the Movies – ‘Pressure’
Pressure vertelt het zenuwslopende en waargebeurde verhaal van de 72 uur voorafgaand aan D-Day, de grootste militaire landing uit de geschiedenis. Terwijl honderdduizenden geallieerde soldaten in juni 1944 klaarstaan voor de invasie in Normandië, hangt het succes van de hele operatie onverwacht af van het weerbericht. De Britse meteoroloog James Stagg ontdekt namelijk een naderend, ongekend zwaar stormfront boven het Engelse Kanaal. Dit leidt tot een felle interne strijd, omdat zijn Amerikaanse collega Krick juist prachtig zomerweer voorspelt. De geallieerde opperbevelhebber, Generaal Dwight D. Eisenhower, komt hierdoor voor een verschrikkelijke keuze te staan.
