Cirque du Soleil - Alegria - in a New Light op 9 november

De wereldberoemde Alegria show, in een nieuw en moderner jasje gestoken. Stap binnen in een wereld vol magie, poëzie en pure vreugde. Alegría, één van de meest geliefde en iconische Cirque du Soleil-shows, inspireert nu een nieuwe generatie met adembenemende acrobatiek, surrealistische personages en een onvergetelijke soundtrack. Gesitueerd in een koninkrijk dat zijn koning verloor, ontvouwt Alegría een boeiend verhaal van conflict en vernieuwing. Kijk hoe de aristocraten en hun nep-koning zich vastklampen aan de oude orde, terwijl een jonge, hoopvolle beweging oprijst in de straat om hun autoriteit uit te dagen.
Culturele evenementen

Praktische gegevens

Brussels Expo
09-11-25
Ontvangst 10:00
Aanvang 13:30
Einduur 18:00
Voor Neos leden van de eigen afdeling
Aantal plaatsen resterend: 0
Op voorhand inschrijven verplicht

Geen plaatsen meer beschikbaar. VOLZET

Alle informatie kan U lezen door hier te klikken

Neos vzw

Contactgegevens
neoshasselt@telenet.be

Ook Interessant

Downton Abbey
Culturele evenementen

Seniors at the Movies – ‘Downton Abbey: The Grand Finale’ op 4 november

We volgen de familie Crawley en hun personeel terwijl ze de jaren '30 ingaan. Terwijl de geliefde personages uitzoeken hoe ze Downton Abbey de toekomst in moeten loodsen, moeten ze verandering omarmen en een nieuw hoofdstuk verwelkomen.

Waardig Levenseinde
Lezingen

Een waardig levenseinde op 5 november

In deze heel boeiende lezing bespreekt Prof. Dr. Wim Distelmans de complexe problematiek rond het levenseinde en verklaart hij waarom België op gebied van palliatieve zorg koploper is op wereldvlak. Het gaat dus duidelijk niet over euthanasie alleen, maar over alle vormen van levenseindebeslissing.

Tabloo Dessel
Daguitstappen en bedrijfsbezoeken

Bezoek Tabloo Dessel en Gasthuismuseum Geel op 7 november

We nodigen jullie graag uit voor een bijzondere daguitstap naar Tabloo in Dessel. Tabloo is het belevingscentrum over radioactiviteit en het beheer van radioactief afval. De interactieve expo neemt ons mee door een onzichtbare wereld: van de Big Bang tot de wetenschappelijke ontdekkingen die ons vandaag vooruit helpen. Na de rondleiding nemen we een broodjesmaaltijd in de Bistroo van Tabloo. In de namiddag bezoeken we het Gasthuismuseum in Geel. Het museum is nauw verbonden met de legende van Sint-Dimpna, patrones van de geesteszieken, en toont de oorsprong van de Geelse gezinsverpleging.