Provinciale wandel- en fietsdag in Brasschaat in de namiddag - eigen vervoer
In Brasschaat staan er ongeveer 37 000 bomen. Dat is goed voor 7 bossen en parken waar je je hoofd leeg kan maken door op wandel te gaan. Alleen of met goed gezelschap. Wandelen Brasschaat dat is vooral veel natuur ontdekken en als je goed kijkt, kom je heel wat erfgoed tegen. Van kastelen tot bunkers. Je vindt ze allemaal op deze wandelroutes. Het meest verrassende is al het water. Dat geeft mij op een lente -of zomeravond altijd een vakantiegevoel. Al deze routes zijn bewegwijzerd via de knooppunten. En onderweg zijn er heel wat gezellige terrasjes om iets te drinken en nog meer te genieten. Wanneer ben je weg?
Sport- en bewegingsactiviteiten

Praktische gegevens
Brasschaat
03-06-25
Voor iedereen
Aantal plaatsen resterend: 0
Neos Provincie Antwerpen
Contactgegevens
verhees.jack@gmail.com
Ook Interessant

Reis
Provinciale reis naar Epirus (Griekenland)
Na een geslaagde provinciale reis naar Albanië kijken we uit naar onze volgende reis met als bestemming Epirus, een verborgen juweel in Griekenland. (Plaatsen zijn beperkt! Zolang de voorraad strekt...)
Griekenland

Culturele evenementen
Magical Musical Memories met Lissa Meyvis en Hans Peter Janssens
Het stond in de sterren geschreven. Na hun hommages aan Kurt Weill en Charles Aznavour duiken Lissa en Hans Peter in het musicalrepertoire.
2026-03-17 Magical Musical Memories

Gezellig samenzijn
Kerstfeest 2025 in de kantine van SKS op 17.12.2025. Inschrijven tot 05.12.2025!
KERSTFEEST 2025. Zoals de vorige jaren komen we samen in de oude verbouwde SKS kantine. Hetzelfde, door RITA mooi versierde cafetaria, heeft nu echter een nieuw adres gekregen: RIK VAN LOOYLAAN 2, HERENTALS.
Kerstfeest 2025.
