Bezoek Belgisch Centrum voor Geleidehonden
Een geleidehondgebruiker vertelt over zijn/haar leven met een geleidehond. De historiek van het opleidingscentrum, de trainingsaanpak, het proces van pup tot geleidehond en onze dopjesactie komen aan bod, o.a. tijdens een film. Daarnaast krijgen we een rondleiding doorheen het gloednieuwe gebouw en kunnen we de donkere kamer* ervaren: een simulatiekamer waar je je een weg moet banen door enkele dagdagelijkse scenario's zonder gebruik te maken van het zicht. Tijdens het bezoek wordt ook koffie en taart voorzien.
Neos Heusden-Zolder
Contactgegevens
Ook Interessant

Wandeling aan het Kasteeldomein Henegauw te Hasselt
Op woensdag 21 januari wandelen we in Hasselt Rapertingen in de omgeving van het kasteeldomein Henegauw. Samenkomst om 13.30 uur parking Bovy Bolderberg. Vertrek wandeling om 14.00 uur Kloosterlaan Hasselt.

Leesclub 'De overlevenden'
Deze grote literaire bestseller uit Zweden, vertelt het weergaloos en intens verhaal over een disfunctionele familie en de gevolgen van een groot trauma uit het verleden. Drie broers keren terug naar het vakantiehuis bij het meer waar twintig jaar eerder een ongeluk heeft plaats gevonden. Welke tragedie heeft zich destijds precies afgespeeld ? Reserveren door storting van 10 € op rekeningnummer BE30 4555 1093 4111 van NEOS Heusden-Zolder met vermelding van “Reserveer en Lees” of “Niet reserveer en Lees”. Doe het vóór 09.01.2

Nieuwjaarsreceptie
We brengen een toast uit op 2026!

