22.02.2026 Grüsse aus Wien_concert

Praktische gegevens
Grüsse aus Wien, het Weens concert van de Internationale Robert Stolz Club, is een echte succesformule die ondertussen een vaste waarde op het Neos-programma vormt. Tópklasse, aldus ons trouw Neos-publiek. Het concert bekoort elke keer opnieuw trouwe liefhebbers én volslagen leken in de klassieke muziek. Jou ook?
Vertrouwde elementen waar je ook in 2026 op mag rekenen: het grote Robert Stolz Promenade Orkest o.l.v. André Walschaerts, getalenteerde solisten, een koor, een adembenemende balletchoreografie en de mooiste Weense melodieën.
Handig om weten
Ook Interessant

Kerstwandeling
We sluiten 2025 af met een kerstwandeling. We voorzien na de wandeling voor alle wandelaars alvast een hartelijk opwarmertje. De juiste wandelroute bepalen we later, afhankelijk van de weersomstandigheden op dat ogenblik.

Nieuwjaarsontmoeting 2026
Aangezien we in december al uitgebreid ons jubileum gevierd hebben en de kerstdiners bij velen nog zwaar op de maag liggen, voorzien we in 2026 een nieuwe formule voor onze Nieuwjaars ontmoeting. We hebben gekozen voor een gezellige receptie met hapjes en daarenboven halen we nog eens de trukendoos boven !

Workshop mocktails maken
We starten het nieuwe jaar meteen met een nieuwigheid in ons jaarprogramma, namelijk een workshop waar we leren om zelf iets te maken. De organisatie TRIAS demonstreert het samenstellen en shaken van alcohol-vrije aperitief drankjes of mocktails. Dat ananassen, kokosnoten, bananen en mango’s lekker zijn, wisten we al langer. Maar dat ze ook heerlijk zijn in een lekkere cocktail of mocktail ontdek je tijdens deze leuke workshop. Trias is tevens een partner van NEOS en een NGO die ondernemerschap in ontwikkelingslanden zoals de Filipijnen stimuleert en ondersteunt met respect voor mens en milieu.
