Wandeling in oktober 2026 (ingericht door de gemeente)

Wandeling ingericht door de sportdienst van Hooglede-Gits en Lichtervelde Afstanden: 3-6-8-12 km (keuze op het moment zelf naargelang de conditie en het weer) Programma en inschrijving : zie hieronder
Sport- en bewegingsactiviteiten

Praktische gegevens

Deinze
13-10-26
Voor iedereen
Op voorhand inschrijven verplicht
Programma:
-busrit naar Deinze.
-koffie en koek.
-start wandelingen om 14u. Het plannetje wordt verdeeld op de bus. 
-avondmaal om 18u. (warme maaltijd), 1 drankje inbegrepen.
-we keren terug met de bus om 18.45u.
Opstapplaatsen:
-Marktplaats Gits: 12.20u
-Quirinusplein Hooglede: 12.30u
Inschrijven: Enkel via de sportdienst van Hooglede (tel. 051/231397)
Ga langs bij Trimard in Hooglede.
Daar kan je rechtstreeks inschrijven en betalen met bankkaart of cash.
OF
Stuur een mail naar: kristof.devriendt@hooglede.be met vermelding “inschrijving wandeling Deinze” en aantal personen. Daarna krijg je een bevestiging en een rekeningnummer om over te schrijven.
Enkele dagen voor de wandeling krijg je nog een bevestigingsmail.
Prijs: 25 euro/persoon. In de prijs is inbegrepen: vervoer, koffie, keuze uit verschillende wandelroutes, maaltijd en ongevallenverzekering.

Ook Interessant

Pico En Reo
Daguitstappen en bedrijfsbezoeken

Bedrijfsbezoek : Reo en Picobello 14/10/26 .VOLZET

Programma : zie hieronder. Deze uitstap met eigen vervoer wordt ook georganiseerd op 21 oktober. Voor inschrijving voor deze datum ga naar : Programma, bedrijfsbezoek Reo en Picolbello 21/10/26.

Pico En Reo
Daguitstappen en bedrijfsbezoeken

Bedrijfsbezoek : Reo en Picobello 21/10/26

Voor deze bedrijfsuitstap blijven we in eigen streek. In de voormiddag bezoeken we de Reo veiling. Na de lunch worden we ver wachten in de nieuwe gebouwen van Picobell0 (Beveren-Roeselare). Deze uitstap met eigen vervoer wordt ook georganiseerd op 14 oktober. Voor inschrijving voor deze datum ga naar : Programma, bedrijfsbezoek Reo en Picolbello 14/10/26. Inschrijven kan vanaf 14 september tot 10 oktober tenzij eerder volzet. Max 50 deelnemers per datum. Programma : zie hieronder

Reisvoorstelling
Reis

Reisvoorstelling : groepsreis 2027

Neos Hooglede-Gits verkende in juni 2026 het grootste eiland in de Middellandse Zee : Sicilië. Wereldwijd is dit eiland bekend om de actieve vulkaan de Etna, de historische schatten en schilderachtige steden, maar ook de lekkere lokale keuken. Nu is het uitkijken naar de reis van 2027 : GRIEKENLAND ! Vanuit het gezellige kustplaatsje Tolo verkennen we de rijke geschiedenis van de Peloponnesos. Een reis waar cultuur, natuur en ontspanning harmonieus samenkomen. Dat alles in een aangenaam reistempo. Er werd opnieuw gekozen voor de reisorganisator van de fel gesmaakte reis naar Istrië. Dit belooft dus weer een topper te worden. Op donderdag 15 oktober 2026 om 14 uur wordt het programma van de reis naar Griekenland voorgesteld in De Gulden Zonne. Daarna tonen we ook graag nog even een fotoreportage over de vorige clubreis en kunnen herinneringen worden opgehaald. Denk je er over na om mee te gaan naar Griekenland ? Kom dan zeker naar de reisvoorstelling. Uiteraard zijn ALLE LEDEN welkom, ook zij die geen reisbelangstelling hebben. Alvast enkele mededelingen over de clubreis naar Griekenland : - de reis gaat door van 16 mei tem 23 mei 2027 (8 dagen/ 7 nachten) - verblijf in 1 hotel - er kan op 15 oktober NIET worden ingeschreven voor de reis (maar u krijgt dan meer info over de inschrijvingsmodaliteiten) Inschrijven voor deze reisvoorstelling kan vanaf 24 september