In de mooie blauwe zaal van deSingel kan je vanuit comfortabele zetels genieten van dit Weense concert.
21.02.2026 Grüsse aus Wien_concert
Grüsse aus Wien, het Weens concert van de Internationale Robert Stolz Club, is een echte succesformule die ondertussen een vaste waarde op het Neos-programma vormt. Tópklasse, aldus ons trouw Neos-publiek. Het concert bekoort elke keer opnieuw trouwe liefhebbers én volslagen leken in de klassieke muziek. Jou ook?
Wees welgekomen op zaterdag 21 februari 2026 in de comfortabele zetels van deSingel!
Culturele evenementen
Vertrouwde elementen waar je ook in 2026 op mag rekenen: het grote Robert Stolz Promenade Orkest o.l.v. André Walschaerts, getalenteerde solisten, een koor, een adembenemende balletchoreografie en de mooiste Weense melodieën.
Handig om weten
Ja, er is een pauze voorzien van een 25-tal minuten
Ter plekke deelt de organisatie programmaboekjes uit, waarvoor een vrije bijdrage kan gegeven worden.
Ook Interessant

Sport- en bewegingsactiviteiten
Wandelen
wandelen - nog te bepalen
Wandelen (3)

Ontspanningsnamiddagen
Petanque en gezelschapsspellen
Op deze dag in 1842 gaat de opera Nabucco van Guiseppe Verdi in première in de Scala van Milaan. Zien we vandaag een première in de petanquehal of aan de rummicubtafel. We zullen het zien bij een drankje en een stukje cake.
Petanque en gezelschapsspellen (9)

Sport- en bewegingsactiviteiten
Wandelen
Wandelen - info volgt
Wandelen (4)

