Cultuur- en toerisme happening 10 maart 2026
Op 10 maart 2026 organiseren we opnieuw een Cultuur- en Toerismehappening, dit keer in de Brabanthal in Leuven.
Verwacht een inspirerende dag met tal van standhouders rond reizen, cultuur, daguitstappen, sport en beweging. Daarnaast zorgen optredens van artiesten die je ook zelf kunt boeken voor sfeer en ideeën. En als kers op de taart voorzien we ook een inhoudelijk luik.
Deelname kost €49 per bestuurslid en €54 per partner. Inschrijven kan tot vrijdag 23 januari 2026.
Neos VZW
Contactgegevens
Ook Interessant

De eerste Limburgse Neos-TD met Golden Evergreens gebracht door het live orkest "De Bonanzas"
We draaien de tijd even terug. Maak je klaar voor een gezellige TD vol herkenbare melodieën, fijne herinneringen, dansplezier. Met het live orkest "De Bonanzas" halen we herinneringen op, zingen we misschien zachtjes mee en laten we ons verleiden tot een dansje. Deze TD staat helemaal in het teken van ontmoeting, ontspanning en samen plezier beleven — precies waar Neos voor staat.

25.04.2026 Dansvoorstelling 'Amadeus - A Requiem of Love'
Het wereldberoemde dansgezelschap Szeged Contemporary Dance Company (SCDC) wist Neos de voorbije jaren al te verbluffen met dansvoorstellingen 'Carmina Burana' en 'The Nutcracker'. Hun gloednieuwe productie 'Amadeus' belooft wederom modern ballet van het hoogste niveau! Sprankelend, hedendaags en betoverend.

De Avond van de Filmmuziek 2026
Zaterdag 9 mei verandert de AFAS Dome in de grootste bioscoop van het land, waar de meest icornische filmmuziek tot leven komt. Laat je meevoeren door bekende soundtracks, live gebracht door het Antwerp Philharmonic Orchestra en getalenteerde solisten, met de filmbeelden als adembenemend decor. Dé concertbelevenis in teken van memorabele filmmuziek!

