Nieuwjaarsconcert Bijloke Gent
We nodigen opnieuw het Symfonisch Orkest Artemis uit onder leiding van dirigente Pascale Van Os.
Samen vieren we niet alleen de komst van een nieuw jaar, maar ook de 270ste verjaardag van Wolfgang Amadeus Mozart.
Deze bijzondere namiddag staat in het teken van zijn meesterlijke stijl. We genieten van een selectie korte, sprankelende werken – van energieke overtures tot ontroerende aria’s – die zowel zijn muzikale genialiteit als de blijvende invloed op de Weense traditie weerspiegelen. Laat je ontroeren door werken van Carl Maria Von Weber, Alma Deutscher, Maria Theresa von Paredis en Johann Strauss.
Laat u meevoeren door de levendige klanken van de klassieke wereld, waar Mozart’s erfenis samenkomt met de inspiratie van latere grootheden.
Programma:
| 13:00 | Bijloke café open |
| 14:00 | Deuren concertzaal open |
| 14:30 | Start concert |
| 16:00 | Glaasje achteraf |
Ook Interessant

China en 5000 jaar Chinese cultuur
Nico Bijnens was jarenlang lokale verslaggever voor The Epoch Times, een onafhankelijke Chinese mediagroep gevestigd in New York. Met passie vertelt hij over de authentieke Chinese cultuur en over de rol van China in de wereld van vroeger en nu. Hoe groeide China uit van een eeuwenoud keizerrijk tot de huidige economische grootmacht?

Voorstelling The Leonard Cohen Tribute Band
Neos Oost-Vlaanderen nodigt jullie uit voor een uniek muzikaal en poëtisch programma!

Optreden Jean Bosco Safari "Voor de eeuwigheid"
Nederlandstalige pareltjes van overleden artiesten. Liedjes die de eeuwigheid trotseren. Jean Bosco Safari brengt samen met Kris Baert, Eddy Peremans en Peter Bauwens een onvergetelijke muzieknamiddag. Niet zomaar een liedjesprogramma. Nederlandstalige liedjes die de eeuwigheid moeiteloos trotseren. Liedjes die zo goed als allemaal in het collectieve geheugen zitten. Pareltjes van Toon Hermans, Luc De Vos, Bart Vandenbossche, Louis Neefs, Wim De Craene, Kris De Bruyne, Zjef Vanuytsel en vele anderen. Na het optreden is nog een drankje voorzien.

