Jaarlijks dessertenbuffet in De Eenhoorn Asse: Save the date!

Praktische gegevens
Als het weer het toelaat kunnen we aperitieven in de mooie tuin.
Hieronder alvast een overzicht van de lekkernijen:
-> Ontvangst met een glaasje bubbels of sinaasappelsap
-> Dessertenbuffet: *Chocoladeschuim *citroen-crumble cake *crème brûlée *macarons *pannenkoeken met suiker *Portugese pastei de nada *profiterolles met banketbakkersroom *tiramisu *vanilleroomijs *verse fruitsla
-> Dranken: koffie, thee, frisdranken, Jupiler van 't vat, Duvel, witte en rode Languedoc wijn.
Let op: er wordt géén gemeenschappelijk vervoer voorzien; er is wel een ruime parking tegenover de feestzaal.
ER KAN NU NOG NIET INGESCHREVEN WORDEN OP DEZE ACTIVITEIT8
Neos Lennik
Contactgegevens
Ook Interessant

Herman Cornelis over (on)bekende parels van het Pajottenland: VOLZET!
Herman Cornelis, lid van onze club en expert architect restauratie, laat ons enkele verborgen en niet verborgen parels van ons eigen Pajottenland ontdekken. Beroepshalve betrokken bij heel wat restauraties, werd hij een autoriteit van de Pajotse cultuur in al zijn aspecten.

Zomerbuffet in Krekelhof
Ons immer gewaardeerd zomerbuffet vindt traditiegetrouw opnieuw plaats in het gezellige Krekelhof, al jaren een vaste waarde in het Pajottenland.

Vrijdag 26 juni: wandeling-de-luxe in park van Edingen - save the date!
Het Park van Edingen, gelegen in het Waalse stadje Edingen (Enghien), is een verborgen parel met een rijke geschiedenis en een indrukwekkend landschap. Het park is een voormalig kasteeldomein dat vandaag een publiek park is van ongeveer 182 hectare.
