Begeleide fietstocht

Praktische gegevens
We starten de namiddag met een korte lezing door Sportievak met wat uitleg en praktische info over onze fietsuitstap; een première voor onze club trouwens! Later meer details hierover.
Er kan nu nog niet ingeschreven worden op deze activiteit, maar hou alvast de datum vrij indien je graag mee komt fietsen met ons!
Ook Interessant

Lezing 'Gezond oud worden' OPGELET! NIEUWE DATUM: 3 NOVEMBER! (i.p.v. 6/11)
Lezing door Dr.ir. Eric De Maerteleire, bio-ingenieur en doctor in de Landbouwkundige en Toegepaste Biologische Wetenschappen. Eric De Maerteleire is lid van de Hoge Gezondheidsraad van België en erkend scheikundige voor de rechtbanken op het vlak van voedingsmiddelen. Hij staat dagelijks in voor de eetwareninspectie en het scheikundig en bacteriologisch onderzoek van voedingswaren.

Concert Scala & Kolacny Brothers
Met pure stemmen, prachtige pianobegeleiding en subtiele visuele en choreografische elementen, neemt Scala je mee in een muzikale ervaring die je niet snel vergeet.

Kerstdiner in Krekelhof: hou alvast de datum vrij!
Ons jaarlijks kerstdiner gaat opnieuw door in het gezellige Krekelhof in Pajottegem/Gooik.
