Gezondheidswandeling de luxe

Jaarlijkse 'de luxe' wandeling, dit jaar in natuurgebied De Wolfsputten in Dilbeek, afgesloten met een gratis drink in Lou's Plek
Sport- en bewegingsactiviteiten

Praktische gegevens

Wolfsputten in Dilbeek
27-06-25
Ontvangst 13:45
Aanvang 14:00
Einduur 17:00
Voor Neos leden van de eigen afdeling
Aantal plaatsen resterend: 19
Gezondheidswandeling De Luxe: 0,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

De Wolfsputten is een natuurgebied en natuurreservaat in de gemeente Dilbeek. Door zijn omvang, zijn soortenrijkdom, zijn geologische structuur en zijn rijke geschiedenis hoort het gebied tot de meest belangwekkende in Vlaanderen.

De deelnemers verzamelen om 13u42 op het plein vóór CC Westrand in Dilbeek, aan de ingang van de muziekschool.

De wandeling vertrekt stipt om 14u onder begeleiding van een gids. Ze is 6km lang en loopt door de Wolfsputten; draag daarom zeker schoenen met een goed zoolprofiel, want het kan er zeer modderig zijn!

Na de wandeling worden de deelnemers getrakteerd op een drankje in Lou's Plek. 

Inschrijven is deze keer verplicht en kan via de rode inschrijfknop hierboven, of door een mail te sturen naar neos.gilbert@gmail.com met vermelding van de naam van de leden. 

SCHRIJF TIJDIG IN WANT HET AANTAL DEELNEMERS IS BEPERKT!

Enkel Neos Lennik-leden kunnen mee.

Deel deze activiteit: