Wandeling in Zonhoven - bezoek aan viskwekerij

Praktische gegevens
Vooraf inschrijven: betaal € 5 p.p. op onze rekening BE67 0682 3795 6787 en vermeld “wandeling + bezoek” of "enkel bezoek".

Wij wandelen door de mooie natuur van Zonhoven. We maken kennis met het leven in het water en brengen een bezoek aan de viskwekerij Vandeput.
Gids Jef wacht ons op en dan wandelen we in het gebied van de Wijers naar de uitkijktoren. Vervolgens krijgen we tijdens de rondleiding op de Viskwekerij uitleg over hoe de visteelt ontstaan is en hoe het viskweekbedrijf in elkaar zit.
De aanleg van een vijver, waterzuivering, de kweek- en groeivijvers, het voederen van vissen en het transport zijn enkele onderwerpen die aan bod komen.
Afhankelijk van het seizoen zijn er ook verschillende vissoorten te bezichtigen.

Programma:
| 13:30 | Wandeling - vertrek aan parking Kwekerij Steegweg 46 Zonhoven |
| 14:30 | Bezoek aan de viskwekerij |
Neos Lummen
Contactgegevens
Ook Interessant

2026.10.11 L "MIJN Leven" musical van Amuse vzw
INSCHRIJVEN TOT 11/09/2026. Neos Limburg is fier om een initiatief uit de provincie te kunnen steunen. MIJN leven - de musical is een volledig originele productie geïnspireerd op het rijke Limburgse mijnverleden.

Allianz Memorial Van Damme - 50ste editie!
Dé Memorial bestaat 50 jaar! Dit event ter ere van de betreurde atleet Ivo Van Damme is ondertussen een gevestigde waarde in de internationale atletiekwereld. Naast haar verjaardag vormt de Allianz Memorial Van Damme in 2026 ook de finale van de prestigieuze Wanda Dimaonds League. Kortom, Neos-sportliefhebbers, fans van spanning, groots spektakel, records en geweldige sfeer: jullie worden verwend! In de schaduw van het Atomium ben je op de beste tribuneplaatsen getuige van uitzonderlijke sportprestaties én animaties die het stadion onderdompelen in een unieke sfeer. Met een optreden van Helmut Lotti als kers op de taart. ALLEN daarheen!

3-daagse De Panne
Gastronomisch weekend aan zee... Na vorige jaren Blankenberge en Nieuwpoort, maken we er een driedaagse van aan zee in De Panne. Met goed gezelschap wandelen op de dijk, in de sporen van Albert en Elisabeth, bezoek aan het Trammuseum, de tofste quiz van het jaar en Duinkerke op de terugweg.
