Wat is de Neos Provincie Oost-Vlaanderen
Neos is er voor alle senioren die een actieve meerwaarde zoeken, volop willen genieten en over een brede belangstelling beschikken. Die ervan houden nieuwe mensen te ontmoeten en gezellig samen te zijn. Het is niet het beroepsverleden dat een rol speelt, maar eerder de gemeenschappelijke interesses en belangstelling voor wat er in de wereld rondom ons gebeurt.
Het provinciaal verbond wordt geleid door enthousiaste vrijwilligers die hun vleugels willen uitslaan. Ze verdienen hun sporen in een lokale afdeling maar willen alle clubs nog méér Neos aanbieden. Ze worden voor een termijn van vier jaar verkozen en tekenen een fijn programma uit dat voor meer verbinding over de clubgrenzen zorgt.

Neos provincie Oost-Vlaandern in cijfers
Aantal clubs
In de provincie Antwerpen tellen we 45 clubs verspreid over de hele provincie. Om de mensen zo dicht mogelijk bij huis te laten deelnemen aan activiteiten, zullen we in de toekomst nog nieuwe clubs oprichten.
Bestuursleden
We tellen een dikke 360 bestuursleden in onze provincie. Dat is gemiddeld bijna 8 vrijwilligers per club. Een gezond aantal om de club levendig en dynamisch te houden.
Aantal leden
Als we de optelsom maken van alle Neos-leden in de provincie Oost-Vlaanderen, komen we een mooi aantal van 7664. Een prachtige groep van ondernemende senioren.
Verhouding vrouwen/mannen
57% van de bestuursleden binnen de clubs in onze provincie zijn vrouwen. Ze hebben dus in een lichte meerderheid ten opzichte van 43% mannen.