Lezing door professor De Keyser

Professor De Keyser is reumatoloog. Interessante voordracht over de verschillende vormen van reuma en de impact op ons leven.
Lezingen

Praktische gegevens

zaal Bohyn te Zomergem/Oostwinkel
05-05-25
Ontvangst 13:30
Aanvang 14:00
Einduur 17:30
Voor Neos leden van de eigen afdeling
Aantal plaatsen resterend: 0
Op voorhand inschrijven verplicht

Reuma is een verzamelnaam voor meer dan 100 verschillende aandoeningen aan de gewrichten, spieren en pezen. Bij deze aandoeningen is het afweersysteem van het lichaam ontregeld, waardoor je chronische ontstekingen krijgt. De meeste vormen van reuma veroorzaken pijn en stijfheid in gewrichten of spieren.

Wij vroegen als laatste spreker dit werkjaar reumatoloog professor Filip De Keyser. Hij kreeg de titel ere-buitengewoon hoogleraar, doceerde gedurende 20 jaar aan de universiteit Gent. en is tevens auteur van wetenschappelijke publicaties en verschillende boeken voor een breed publiek.

‘Reuma’ en ‘positief’.  Niet vanzelfsprekend om deze twee woorden met elkaar te verbinden. En toch kan het! Pijn kan je leven flink overhoop halen. De diagnose van reuma of een andere gezondheidskwaal vormt een kantelmoment en verplicht je om een nieuw begin te maken. Het sleutelmoment in die nieuwe fase is positiviteit. Professor De Keyser begeleidt in zijn praktijk te Maldegem sedert vele jaren mensen met reuma en gewrichtspijn.

Deze boeiende voordracht gaat door op maandag 5 mei 2025 om 14.00 uur in zaal Bohyn, Veldhoek 3A, 9931, Oostwinkel. Bij aanvang verwent het bestuur jullie graag met koffie en gebak.

Neos Zomergem