Aardbeienterras en Veiling Hoogstraten

bezoek aan 'het aardbeienterras' Rijsbergen en veiling Hoogstraten. Rondleiding door de serres en lunchmaaltijd. Na de lunch bezoek aan de Coƶperatie Hoogstraten. Gidsen leiden ons rond door de veiling na een korte PowerPoint presentatie.
Daguitstappen en bedrijfsbezoeken

Praktische gegevens

Rijsbergen (NL) en Hoogstraten
29-09-26
Ontvangst 09:00
Aanvang 10:00
Einduur 16:30
Voor Neos leden van de eigen afdeling
Aantal plaatsen resterend: 54
deelnameprijs: 50,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

Bezoek aan 'het aardbeienterras' Rijsbergen en veiling Hoogstraten.


Omstreeks 10 uur ontvangst in de serre van " het Aardbeienterras" in Rijsbergen (NL). Na een kopje koffie of thee worden we rondgeleid door de kassen en kunnen we in het winkeltje onze inkopen doen. 
We sluiten ons bezoek af met een heerlijke aardbeienlunch (broodje kaas, broodje ham, croissant en een chocoladebroodje en een drank naar keuze). En natuurlijk verse aardbeien.

Na de lunch bezoek aan de Coƶperatie Hoogstraten. Gidsen leiden ons rond door de veiling na een korte PowerPoint presentatie. 

Daar in de loodsen koude temperaturen heersen is het aangeraden aangepaste kleding mee te nemen.

Omstreeks 16.15u/16.30u vertrekken we weer huiswaarts.

Carien Verbeek