Neos Folkt 7 juli 2026

Praktische gegevens
Neos Folkt is inmiddels een mooie traditie geworden, en dit jaar keren we terug naar de bakermat van het folk!
We zijn te gast in het Muziekcentrum in Dranouter, omringd door het prachtige heuvellandschap.
De dag start met een warm welkom en een heerlijk kopje koffie, gevolgd door een smulwandeling van ongeveer 7 km
met een aantal tussenstops en een muzikale verrassing. Na de smultocht staat er een verkwikkende maaltijd te
wachten. De dag wordt afgesloten met een sfeervol optreden in de concertzaal.
Dit jaar laten we ons verrassen door Floris & The Flames, vier Limburgse muzikanten die klassieke muziek een
verrassend eigentijdse twist geven. Zoals hun naam al verraadt, delen ze niet alleen hun liefde voor muziek, maar ook
hun haarkleur.
Kortom: een onvergetelijke dag vol muziek, plezier en nostalgie.
Wij heten je van harte welkom op deze unieke belevingsdag!
Programma:
| 13:30 | Onthaal met koffie |
| 14:00 | Vanaf 14u: Smulwandeling |
| 17:30 | Muziekcentrum - maaltijd |
| 19:30 | Start optreden |
Klik hier voor de uitnodiging
Ook Interessant

Concert Melodieën voor Miljoenen - 'Burenbezoek: Wenen en Berlijn'
Stilaan het vlaggenschip binnen onze klassieke programmatie: Melodieën voor Miljoenen! Neos 'huisorkest' Frascati Symphonic zal ons in 2026 opnieuw verwennen met een wervelend operetteconcert in de prachtige Koningin Elisabethzaal. Een ideaal sintcadeau voor jou en je Neos-leden!

Sportieve wandeling 9 oktober 2026
We verzamelen om 13u30 op de parking Kasteel de Maere langs de Zeeweg We wandelen het Baron de Maerepad 8,2 km. Het is een verkenningstocht door het bos, de dorpskern en het hoogste punt van Wijnendale om dan langs de groene 62 naar de Brasserie Station 62 te stappen waar een stop voorzien is.

Daguitstap "Smullen van de zee" 13 oktober 2026
Vertrek om 08u30 vanuit Torhout, Parking De MAST. De dag begint met een frisse neus die wij halen bij “Le site des Caps”. We klimmen uit de Vlaamse kustvlakte en het zand naar de kalkrotsen en rijden zo via de kustweg richting Cap Gris Nez. Daar is er tijd om te verkennen en een stukje te wandelen. We vervolgen richting Wissant, de baai die tussen de twee caps verborgen ligt. Een heerlijk mooi dorpje, ideaal voor een kleine wandeling. De laatste stop van de voormiddag ligt aan de Cap Blanc Nez.
