Feest 45 jaar Neos vzw

Neos vierde 45 jaar met Bart Peeters! Wat een geweldig verjaardagsfeest! Het was een namiddag vol muziek, energie en onvergetelijke momenten! Wel 5.000 enthousiaste Neos-leden werden meegenomen op een muzikale reis die we niet snel zullen vergeten. Bij Neos telt niet hoeveel jaren er op de teller hebt maar hoeveel goesting je hebt in het leven!

Neos vierde 45 jaar met Bart Peeters! 🥳

Wat een geweldig verjaardagsfeest! Het uitverkochte concert van Bart Peeters in de Lotto Arena was de perfecte manier om het 45-jarig bestaan van Neos vzw te vieren. Het was een namiddag vol muziek, energie en onvergetelijke momenten! 🎶🎉

Wel 5.000 enthousiaste Neos-leden werden meegenomen op een muzikale reis die we niet snel zullen vergeten. Van de eerste tot de laatste noot, alles was perfect. Het dak ging eraf!

 

LIDGELD 2026
Nieuws

Hernieuwen LIDGELD 2026

“Goede relaties houden mensen gezond en gelukkig” Het lidgeld Neos Torhout, werkjaar 2026, bedraagt € 35 per persoon De leden met een emailadres konden hun lidgeld betalen door op de verstuurde uitnodigingsbrief de betaalknop “ONLINE BETALEN” aan te klikken - “Hernieuwen lidgeld” en de betalingsinstructies te volgen. Het lidgeld € 35 kan alsnog overschrijven worden op rekening van Neos Torhout BE12 4738 1103 0192 met melding “lidgeld 2026”. Mogen wij u vragen het lidgeld tijdig te betalen ten laatste tegen 28 november 2025

12A
Verslag

Bezoek Elixir d'Anvers en Oosterweel cruise naar de werken in Antwerpen

Dinsdag 14 oktober vertrokken we met 60 Neosleden richting Antwerpen. Voor een bezoek aan de likeurstokerij Elixir d’Anvers, waar 2 dames ons alles vertelden over het ontstaan van deze heerlijke likeur. In het restaurant Colmar genoten we van een geweldig buffet. Om 14u scheepten we in voor een 3 uur durende boottocht. Van een zeer bekwame gids kregen we een stand van zaken bij de huidige Oosterweelwerken en wat er in de eerst volgende jaren nog te gebeuren staat.

IMG 2799A
Verslag

Sint-Michielszomer- BBQ met voorstelling jaarprogramma

Met 100 leden kwamen we samen in Salons De Vrede op 16 september voor de opening van het nieuw werkjaar. Na de voorstelling van jaarprogramma konden we genieten een smakelijke Bbq en een sfeervol optreden. Martine en Dirk beiden topartiesten brachten ambiance van de bovenste plank.