25.04.2026 Dansvoorstelling 'Amadeus - A Requiem of Love'
Duik in de fascinerende wereld van "Amadeus", een dansopvoering die hulde brengt aan een van de grootste genieën uit de geschiedenis, Wolfgang Amadeus Mozart.
Met een spectaculaire scenografie neemt "Amadeus – A Requiem of Love" de toeschouwer mee op een visuele en emotionele ontdekkingstocht, die alle facetten toont van de creatieve geest van Mozart.
De bewegende decors, de betoverende projecties en elegante lichteffecten maken van elke scène een echt visueel meesterwerk. De opvoering wordt gedragen door buitengewone dansers, die een weergaloze techniek verenigen met een aangrijpende expressiviteit.
Modern ballet op wereldniveau!
Klik hier om de algemene FLYER te bekijken
DIT IS EEN NEOS-NATIONAAL ACTIVITEIT. De reservaties dienen via de knop 'Inschrijven' hierboven te gebeuren voor 20 februari 2026.
Kies je voor het georganiseerd busvervoer, dan kan de opstapplaats Tremelo-Vinneweg niet worden beloofd. Het is dus mogelijk dat je moet uitwijken naar de meest nabije opstapplaats. Hierover volgt later meer info.
Handig om weten
Ook Interessant

Clubwandeling Tremelo - start Vennepark - 6km

NEOS NATIONAAL - De Avond van de Filmmuziek 2026
Zaterdag 9 mei verandert de AFAS Dome in de grootste bioscoop van het land, waar de meest icornische filmmuziek tot leven komt. Laat je meevoeren door bekende soundtracks, live gebracht door het Antwerp Philharmonic Orchestra en getalenteerde solisten, met de filmbeelden als adembenemend decor. Dé concertbelevenis in teken van memorabele filmmuziek!

Nieuwjaarshappening met de Muziekkapel van de Koninklijke gidsen
De geschiedenis van dit prestigieuze orkest gaat terug tot in 1832 toen Koning Leopold I de opdracht gaf om een muziekkapel op te richten die verbonden zou zijn aan de Koninklijke Wacht. Door de kwaliteit van deze muziekkapel wordt ze tot de beste ter wereld gerekend.

