Luca Percussions & Marimba Christmas Parade

Een exclusief kerstconcert georganiseerd door Neos Vlaams-Brabant ! Het vindt plaats op dinsdag 15 december 2026 om 20.00 uur in het Lemmensinstituut. Op het programma staan klassieke kerstmuziek, aangevuld met traditionele Carols en enkele wereldpremières. "Samen willen we er een warme, sfeervolle en onvergetelijke muzikale kerstavond van maken. We hopen jullie talrijk te mogen verwelkomen!"
Culturele evenementen

Praktische gegevens

LUCA School of Arts, Campus Lemmens, Lemmensberg 3, Leuven
15-12-26
Ontvangst 19:00
Aanvang 20:00
Voor alle Neos leden
Aantal plaatsen resterend: 289
Deelnameprijs: 25,00 euro voor leden
Deelnameprijs inclusief carpooling: 28,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

 Kerstconcert Lemmensinstituut Leuven - 1dinsdag 15 december   

De marimba en percussie behoren tot de oudste muziekinstrumenten ter wereld en blijven het publiek boeien met de warme, rijke klankkleuren van de marimba en de ongeëvenaarde ritmische kracht van percussie. In Christmas Waves presenteren het LUCA Marimba & Percussion Ensemble en dirigent Dr. Ludwig Albert een feestelijk concert waarin traditie en innovatie samenkomen.

Met zijn internationaal geprezen lyrische stijl blijft Ludwig Albert keer op keer het publiek raken. Zijn muzikale signatuur wordt gekenmerkt door een uitzonderlijke combinatie van poëtische expressie, verfijnde virtuositeit, dynamische kracht en ongeëvenaarde toonproductie.

Christmas Waves is meer dan een kerstconcert. Het is een muzikale reis waarin de warme resonantie van de marimba, de energie van percussie en de magie van het kerstseizoen samensmelten tot een betoverende ervaring. Een concert vol licht, kleur, verrassende klanken en internationale uitmuntendheid, dat het begin van het feestseizoen in grootse stijl viert.

 Muzikaal programma:

·         R. Marques: Paasster Overture

·         L. Albert & R. Marques: Heartwood Concerto

·         A. Adam (arr. L. Albert): O Heilige Nacht - Fantasia

·         L. Denza (arr. L. Albert): Funiculì, Funiculà - Fantasia

·         K. Abe: De GOLF

·         M. Ravel (arr. L. Albert): Boléro

·         Bulgaars volkslied (ar. L. Albert): Novo Cetvorno

·         F. X. Gruber (arr. L. Albert): Stille Nacht

·         J. Strauss II (arr. L. Albert): Künstlerleben, op. 316

 

Datum: dinsdag 15 december 2026 om 20u00

Locatie: Lemmensinstituut, Lemmensberg Leuven

Vanaf 19u00 verwelkomen we jullie graag met een glaasje bubbels.

Deuren zaal open om 19u30.

Start concert om 20u00.

Prijs:  € 25,00 P/P   -   € 28,00 P/P (inclusief carpooling).

"Samen willen we er een warme, sfeervolle en onvergetelijke muzikale kerstavond van maken. We hopen jullie talrijk te mogen verwelkomen!"

Contactpersoon: Christine Heyvaert - 0475/94 64 20 - christine.heyvaert1@outlook.com - 

Ook Interessant

Jekyll&Hyde
Culturele evenementen

Openluchtspektakel Festivaria: Jekyll & Hyde

Hét openluchtspektakel aan het water, het Donkmeer in Berlare, brengt deze zomer een meeslepende musical over de tweestrijd tussen goed en kwaad, liefde en haat: Jekyll & Hyde. Exclusieve Neos-voorstelling op donderdag 27 augustus 2026. Inschrijven zou alvast geen tweestrijd mogen zijn: mooie Neos-korting, topcast, tijdloze muziek door live orkest, én spektakel gegarandeerd! Meer info over het busvervoer en de opstapplaatsen volgt later. Contactpersoon Neos Tremelo-Baal: Daniel Saey 0496/162070

Allianz Memorial Van Damme Neos
Culturele evenementen

Allianz Memorial Van Damme - 50ste editie!

Dé Memorial bestaat 50 jaar! Dit event ter ere van de betreurde atleet Ivo Van Damme is ondertussen een gevestigde waarde in de internationale atletiekwereld. Naast haar verjaardag vormt de Allianz Memorial Van Damme in 2026 ook de finale van de prestigieuze Wanda Dimaonds League. Kortom, Neos-sportliefhebbers, fans van spanning, groots spektakel, records en geweldige sfeer: jullie worden verwend! In de schaduw van het Atomium ben je op de beste tribuneplaatsen getuige van uitzonderlijke sportprestaties én animaties die het stadion onderdompelen in een unieke sfeer. Met een optreden van Helmut Lotti als kers op de taart. ALLEN daarheen! Info over busvervoer en opstapplaatsen volgt later.

20261013_Foto wandeling Zichem-2
Sport- en bewegingsactiviteiten

Wandeling te Zichem

Neos Scherpenheuvel-Zichem organiseert in samenwerking met Neos Vlaams-Brabant een provinciale wandeling. Er is de keuze tussen twee wandelingen. De eerste wandeling (5,5 km) laat de wandelaar eerst even kort kennismaken met de natuur van de Demerbroeken en wandelt dan met de Witte langs de historische gebouwen van Zichem centrum, waarvan de Maagdentoren het bekendst is. De langere wandeling (ca. 10,5 km) is een natuurwandeling door de Demerbroeken en gaat langs vijvers, door open vlaktes en bossen en over vlonderpaden.