Korte wandeling - Lichtaart

Praktische gegevens
Afstand: 3,2 km of 4,5km
Vertrek: 14.00u aan café De Jachthoorn, Sint-Rochusstraat 61 in Lichtaart
Catering: café De Jachthoorn. Ook niet-wandelaars zijn welkom vanaf 15u
Bereikbaarheid
Met de auto: baan Kasterlee – Lichtaart. In Lichtaart voor de kerk linksaf slaan naar de Kloosterstraat. Dan rechtsaf ( Verbindingsstraat), op het einde van de straat linksaf (Sint-Rochusstraat). De Jachthoorn ligt op je linkerkant, er is een parking.
Met de fiets: Vanuit Turnhout ongeveer 15km fietsen.
Het vertrekpunt is helaas niet bereikbaar met het openbaar vervoer.
Met vriendelijke groeten
Greet en Chantal
Nog vragen ?
Bel Chantal 0494/71 96 23

Ook Interessant

T-Dansant: Neos glittert
Het leven is beter onder een discobal!

Allianz Memorial Van Damme - 50ste editie!
Dé Memorial bestaat 50 jaar! Dit event ter ere van de betreurde atleet Ivo Van Damme is ondertussen een gevestigde waarde in de internationale atletiekwereld. Naast haar verjaardag vormt de Allianz Memorial Van Damme in 2026 ook de finale van de prestigieuze Wanda Dimaonds League. Kortom, Neos-sportliefhebbers, fans van spanning, groots spektakel, records en geweldige sfeer: jullie worden verwend! In de schaduw van het Atomium ben je op de beste tribuneplaatsen getuige van uitzonderlijke sportprestaties én animaties die het stadion onderdompelen in een unieke sfeer. Met een optreden van Helmut Lotti als kers op de taart. ALLEN daarheen!

Cirque du Soleil: OVO
Liefhebbers van Cirque du Soleil kunnen wederom hun hartje ophalen dit najaar! De beroemde show OVO - 'ei' in het Portugees - komt naar Brussel in een vernieuwde versie: een uitbundig magisch decor, spectaculaire acrobatische acts, originele personages, herwerkte kostuums en meeslepende muziek. De fascinerende insectenkolonie van OVO schittert meer dan ooit: 53 acrobaten en muzikanten komen samen in een show die betovert!
