Samen het hoofd koel houden op een warmere planeet

Samen het hoofd koel houden op een warmere planeet. Steven Vromman, ook bekend als Low Impact Man toert al ruim 15 jaar in Vlaanderen met lezingen en voorstellingen rond ecologie.
Lezingen

Praktische gegevens

OC De Djoelen - Oud-Turnhout
09-12-25
Ontvangst 13:30
Aanvang 14:00
Voor Neos leden van de eigen afdeling
Aantal plaatsen resterend: 99
Voordracht + 2 consumpties: 12,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

Kan humor de wereld redden? Steven Vromman, alias de Low Impact Man, doet alvast een poging met zijn ‘eco-comedyshow’. Met de nodige flair laat hij zien wat er aan de hand is met onze wereld en wat we er alsnog kunnen aan doen. Is het rechtvaardig dat grote bedrijven subsidie krijgen om te vervuilen en wij de verwarming lager moeten zetten? Klopt het dat mensen in het Globale Zuiden vandaag al de gevolgen van klimaatverandering voelen? En dit terwijl ze nauwelijks iets uitstoten? Deze en andere kwesties worden op originele manier bekeken. Tussendoor lachen we al dan niet groen met de uitvergrote gewoontes van de Homo Consumentus en denken we na over welke wereld we de volgende generaties willen nalaten.

Na afloop gaat iedereen naar huis met het besef dat we zelf de toekomst in handen hebben, en dat je als burger en consument mee kan bijdragen aan een rechtvaardige wereld.

Op vraag van de spreker: vergeet niet een potlood of balpen mee te brengen.

Van de inkomsten van deze voordracht zullen we 3€ pp doneren aan het
vleermuizenproject van onze secretaris Luc Swerts. Luc zet zich samen met een aantal vrijwilligers al jaren in om van de oude site van de steenfabriek La Bonne Espérance een thuisbasis voor o.a. vleermuizen te maken. Een belangrijk project binnen Natuurpunt voor zowel ons klimaat als voorde biodiversiteit!

Meer info klik hier

Neos Turnhout

Contactgegevens
fonsdeknaep@gmail.com