Ledenfeest 2026

Naar goede gewoonte sluiten we ons werkjaar af met een gezellig en lekker samenzijn! La Bottega di Dario was vorig jaar een culinaire verwennerij. Daar was iedereen het over eens. We gaan dit jaar een stapje verder met hem en laten Dario ons andermaal culinair verrassen! Dario is gevestigd te Wemmel en biedt gerechten aan van uitstekende kwaliteit. Hij is gespecialiseerd in de kunst van de Italiaanse keuken. Zijn vaardigheden omvatten een verscheidenheid aan kenmerkende gerechten, zoals verse pasta, antipasti, ambachtelijke pizza's, romige risotto's en heerlijke desserten. Het menu staat online!
Gezellig samenzijn

Praktische gegevens

Zaal Rossem
25-08-26
Ontvangst 12:15
Aanvang 12:30
Einduur 17:00
Voor iedereen
Aantal plaatsen resterend: 37
Ledenfeest: 50,00 euro voor leden
Ledenfeest: 60,00 euro voor niet leden
Op voorhand inschrijven verplicht

We houden de traditie in ere door het zeer gezellig te houden met lekker eten en aan onze nieuwsgierigheid te voldoen door het overzicht van het programma voor het volgend werkjaar voor te stellen. En natuurlijk alle vragen te beantwoorden. 

Op het menu: 

Aperitief aangeboden door Neos Meise 

daarbij 4 Zakouski

Voorgerecht

Vitello Tonnato

Hoofdschotel: 

Op de huid gebakken zeebrasem, wortelmousseline en fondant-aardappelen 

Dessert

Tiramisu met citroen

Praktisch

•                    Afspraak om 12u30 in de parochiezaal. De deuren gaan open om 12u15.

•                    Aperitief en water worden aangeboden door Neos Meise. Voor de andere dranken aan tafel worden drankbonnetjes verkocht.

•                    Prijs: € 50 voor de leden en € 60 voor niet-leden.

•                    Inschrijven door betaling uiterlijk tegen 15 augustus.

•                    Rekeningnummer: BE80 7360 6486 5277

•                    Vermeld duidelijk je naam (ook die van partner en/of vergezellende persoon)  en de datum en de activiteit: Ledenfeest 2026

 

Neos Meise

Contactgegevens
neos.meise@gmail.com
Deel deze activiteit:

Ook Interessant

Schermafbeelding 2026 07 02 194433
Culturele daguitstappen

De beeldentuin van Tom Frantzen

"Er is een onverklaarbare drang in mij, die al mijn waarnemingen wil transposeren in ruimtelijke vormen. Voeg daaraan toe dat ik de komische en absurde kant van het leven zeer inspirerend vind." dixit Tom Frantzen. Een geleid bezoek aan de beeldentuin van Tom Frantzen in Duisburg (Tervuren). De naam "Tom Frantzen" is misschien niet zo bekend. Maar wie onder ons kent zijn werken niet in Brussel en aan de rotonde op de Tervurenlaan? Een geleid bezoek aan de Beeldentuin van Tom Frantzen in Duisburg, op ongeveer 25 km van Meise. Wij krijgen in zijn beeldentuin een rondleiding met daarna koffie en taart.

2026 09 Oosterweelcruise
Culturele daguitstappen

Oosterweelcruise en Red Starmuseum

Daguitstap naar Antwerpen met 3u durende rondvaart naar de Oosterweel werken, met 3-gangen lunch. In de namiddag bezoek aan het Red Starmuseum met audio guide. Vertrekuur: 8u15 aan kerk Meise en om 8u30 Sportschuur Wolvertem. Inschrijven vanaf 25 augustus online of storten op rekening van Neos Meise

Marcel De Groot - m006
Culturele evenementen

Marcel zingt Boudewijn de Groot

Om zijn vader te eren, brengt Marcel de Groot een uniek concert. Het publiek krijgt een prachtig overzicht met verhalen en anekdotes uit een unieke carrière van vaderlief. Interesse? Hou deze datum dan vrij. Meer info volgt wanneer wanneer uw club de activiteit heeft overgenomen uit de Bib, dan pas is de rode knop zichtbaar en kan je inschrijven. Dat doe je steeds via je eigen clubwebsite.