Welkom terug !
Na de vakantie en een langere tijd zonder activiteit is er zeker nood aan een babbelnamiddag onder elkaar.
Daarom ontvangen we jullie graag met koffie en taart en zal er voldoende tijd zijn om te "kletsen".
In de latere namiddag hebben we nog een optreden van DI STEFANO : "Hersenspinsels en betoveringen", een boeiende voorstelling vol humor en magie en met veel participatie van de deelnemers.
Inschrijven op voorhand is niet nodig.
Deelnameprijs bedraagt 10 Euro.
Ook Interessant

Fietstochtje
Neos Waregem zorgt tijdens de zomerperiode ook geregeld voor een gezellige fietstocht voor de liefhebbers. We proberen een aangename tocht samen te stellen in de wijde natuur van onze streek. Een echte aanrader voor de fietsers onder ons. Deelnemen aan de fietstocht is gratis. Inschrijven vooraf is ook niet nodig.

Wandelen met Neos Waregem
Met Neos gaan wandelen koppelen we een gezellig samenzijn met een gezonde activiteit, gedurende het ganse jaar, wanneer het weer het enigszins toelaat. Meestal is er mogelijkheid tot het maken van een kleinere wandeling van zowat 4-5 km en een grotere wandeling van om en bij de 7 km. De wandeling wordt afgesloten bij een lekker pintje of koffie, in één of ander etablissement om nog wat bij te praten. Zeker een aanrader. Deelname is gratis. Inschrijven vooraf is niet nodig.

Bedrijfsbezoek Hotelschool TER DUINEN
Bedrijfsbezoek aan de Hotelschool Ter Duinen in Koksijde, één der bekendste hotelscholen uit ons land.