Boottocht op de Waal en bezoek Gorinchem.

Praktische gegevens
We stappen om 11 u. aan boord voor een aangename boottocht over de Waal, die duurt tot 16 u.
Tijdens de vaart genieten we van prachtige uitzichten en een ontspannen sfeer. Onderweg stoppen we in het vestingstadje Woudrichem en bezoeken we de sfeervolle tuinen van Slot Loevestein.
Aan boord worden we culinair verwend met een kom soep, een verzorgde broodjeslunch. Niet inbegrepen: dranken bij de maaltijden.
Na de boottocht rijden we verder naar Gorinchem. De gids neemt ons mee gedurende ong. 1 uur langs de belangrijkste bezienswaardigheden van deze historische stad. Aansluitend is er vrije tijd tot 18 u. om te wandelen of een terrasje te doen.
We vertrekken stipt om 8u30 met de autobus op de parking van de Sporthal Warande te Wetteren.
Prijs voor deze uitstap is 79 €. Het aantal deelnemers is beperkt tot 60 personen.
Inschrijven kan via de clubwebsite : www.neosvzw.be/wetteren
Of: overschrijven op rekeningnummer (IBAN) BE39-9795-7552-1819 van NEOS Wetteren met vermelding : “Boottocht”
Betaling moet tegen 19 juni 2026 op de rekening van NEOS Wetteren gestort zijn. Betaling telt als inschrijving.
Ook Interessant

Reis naar Puglia
Achtdaagse reis naar Puglia, de hak van Italië. Van 24 mei tot 31 mei 2026. VOLZET

Bezoek aan de GENTSE FLORALIEN
NEOS Wetteren nodigt iedereen uit voor een bezoek aan de Gentse Floraliën.

"Word en blijf architect van je latere leven" door Dirk Doucet
Dirk Doucet is gerontoloog en reeds dertig jaar beleidsmatig actief in de zorgsector. Hij is ook auteur van verscheidene publicaties over buurtzorg, dementie en alternatieve zorgvormen.
