Daguitstap 8 april LIMBURG

07.30 Vertrek met eigen autocar. Aankomst B-MINE: koffie of thee + koffiekoek. Rondleiding met gids. Lunch (incl. water en koffie + dessert) in de Posthoorn. Daarna naar Hasselt. Bezoek van Japanse tuin met gids. 18.00 vertrek huiswaarts. KIES uw lunch - VIS (zalm met dille) - VLEES (varkenshaasje met champignonroomsaus)
Culturele daguitstappen

Praktische gegevens

Daguitstap 8 april LIMBURG
08-04-26
Ontvangst 07:30
Aanvang 07:45
Einduur 19:30
Voor iedereen
Aantal plaatsen resterend: 59
Daguitstap keuze lunch (VIS): 79,00 euro voor leden
Daguitstap keuze lunch (VLEES): 79,00 euro voor leden

   
KIES uw lunch - VIS (zalm met dille)
                          - VLEES (varkenshaasje met champignonroomsaus)  

BERINGEN: Mijnwerkerspad 

Volledige authentieke mijnbeleving
Bezoek met gids : schachtblok,
waterkasteel en koeltoren.
+ ondergrondsimulatie

     HASSELT: Japanse tuin

De beste periode om de Japanse Tuin
in Hasselt te bezoeken is tijdens de
kersenbloesem (Hanami)
van eind maart tot eind april.

 

Neos Willebroek

Contactgegevens
willebroek@neosclub.be

Ook Interessant

Allianz Memorial Van Damme Neos
Culturele evenementen

Allianz Memorial Van Damme - 50ste editie!

Dé Memorial bestaat 50 jaar! Dit event ter ere van de betreurde atleet Ivo Van Damme is ondertussen een gevestigde waarde in de internationale atletiekwereld. Naast haar verjaardag vormt de Allianz Memorial Van Damme in 2026 ook de finale van de prestigieuze Wanda Dimaonds League. Kortom, Neos-sportliefhebbers, fans van spanning, groots spektakel, records en geweldige sfeer: jullie worden verwend! In de schaduw van het Atomium ben je op de beste tribuneplaatsen getuige van uitzonderlijke sportprestaties én animaties die het stadion onderdompelen in een unieke sfeer. Met een optreden van Helmut Lotti als kers op de taart. ALLEN daarheen! INSCHRIJVEN KAN TOT 19 juni 2026.

Foto Goestingen Frankkeunen
Lezingen

Voordracht - Goestingen, Leef als toerist door Frank Keunen - 25/09/2026

Kom luisteren, laat u raken en inspireren door de ‘Goestingambassadeur van Vlaanderen’,— en leef als een bewuste toerist.

OVO Cirque Du Soleil Jpeg.1
Culturele evenementen

Cirque du Soleil: OVO - 4/10/2026

Liefhebbers van Cirque du Soleil kunnen wederom hun hartje ophalen dit najaar! De beroemde show OVO - 'ei' in het Portugees - komt naar Brussel in een vernieuwde versie: een uitbundig magisch decor, spectaculaire acrobatische acts, originele personages, herwerkte kostuums en meeslepende muziek. De fascinerende insectenkolonie van OVO schittert meer dan ooit: 53 acrobaten en muzikanten komen samen in een show die betovert! INSCHRIJVEN KAN TOT UITERLIJK 26/6/2026.