Wandeling in Hever 2 juli 2026

Praktische gegevens
Ann Janssens
Contactgegevens
Ook Interessant

Petanque
In juli en augustus hebben we petanque op woensdag 08 en 22 juli en op 12 en 26 augustus in Petanquehal in Hofstade om 14h. Ambroossteenweg 2b, 1981 Zemst (Hofstade). Op zaterdag 8 augustus 2026 doen we mee aan het petanquetornooi ingericht door "Humbeek Plage". Meer informatie in de nieuwsbrief.

Jaarlijkse ledenbijeenkomst op 4 september 2026. Inschrijving via website.
Wij nodigen al onze leden uit voor een gezellig samenzijn met maaltijd en voorstelling van het jaarprogramma 2026 – 2027.

5-daagse reis naar Drenthe van 7 tot 11 september 2026. DE REIS GAAT DOOR MET DE HUIDIGE INSCHRIJVINGEN.
Neos Zemst organiseert in samenwerking met busreizen Verhoeven een 5-daagse reis naar NEDERLAND/ provincie DRENTHE. Tijdens deze reis verkennen we authentieke dorpjes en gaan we jullie verbazen over zoveel schoonheid, natuur en geschiedenis van dit gebied. Je vindt er volop natuur en de omgeving is schitterend. Voor meer informatie en inschrijving zie bijlage.
