6-daagse vliegreis naar Portugal

Leuke reis met o.a.bezoek aan Porto en Braga, verdere info en start inschrijvingen volgen in juni
Reis

Praktische gegevens

Braga
01-10-25
Ontvangst 07:00
Voor alle Neos leden
Aantal plaatsen resterend: 4
Prijs 2 persoonskamer: 0,00 euro voor leden
Prijs 1 persoonskamer: 0,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

NEOS ZWIJNDRECHT BURCHT

Reis Portugal 1 tot 6 oktober 2025

Organisatie in samenwerking met Jolly Travel Beveren.

 

 

Woensdag 1 oktober :

7u30 : Vertrek aan sporthal naar Zaventem. Vlucht Porto om 10u30 – 12u05

Transfer Porto Braga naar ons hotel Moon & Sun

Lunch met nadien bezoek aan de stad.

Diner in een plaatselijk restaurant.

 

 

 

Donderdag 2 oktober :

Voormiddag bezoek aan Bom Jesus

 

 

 

 

Namiddag bezoek textielfabriek Rifer in Vila Nova de Famalicão,

Diner in een plaatselijk restaurant.

 

 

 

 

 

 

Vrijdag 3 oktober: Bezoek met gids aan Porto.

 

 

 

Vertrek om 9.30 uur vanuit Braga naar Porto. Rond 10.30 uur begint een tour van 2 uur door historisch Porto met de tuktuk. Tijdens deze tour ziet u de historische hoogtepunten van Porto,

 

Na de lunch wandelt u naar een traditioneel Porto-huis waar u een rondleiding krijgt in de kelders en uitleg hoort over het ontstaan van de bekende Porto wijnen. Als de rondleiding over is, zal er tijd zijn om een paar Porto wijnen te proeven.

 

In de vroege vooravond wandelt u de stad in om te genieten van een Fado concert. 

 

Daarna staat er een diner op het programma op de kades van Gaia, waar de maaltijd zal worden genoten in een traditioneel restaurant dat gespecialiseerd is in Portugese tapas, in Portugal petiscos genoemd.

 

Zaterdag 4 oktober: Bezoek met onze Nederlandstalige gids aan het stadje Ponte de Lima in combinatie met een stop bij de eeuwenoude graanschuren van Soajo.

 

 

 

De stad ontleent haar naam aan de eeuwenoude Romeinse brug, historisch centrum met geplaveide straten en traditionele huizen en pleinen en zijn mooie tuinen.

Op een half uurtje rijden bezoeken we de historische plek Espigueiros do Soajo. Daar treft u eeuwenoude graanschuren die de tands des tijds hebben doorstaan..

 

 

Zondag 5 oktober: Bezoek met onze gids aan de Douro vallei. In deze vallei liggen de euwenoude wijngaarden waar de Porto wijnen vandaan komen. Het is een prachtig gebied met Indrukwekkende natuur.

In de Douro vallei volgt een boottocht van een uurtje over de rivier in de vallei, waarbij u een fantastisch uitzichten hebt op de oude wijngaarden.

Lunch in het dorpje Pinhão of naburig plaatsje, in het hart van de Douro vallei, in een traditioneel familierestaurant, inclusief wijnen, port en koffie.

Bezoek van een uurtje aan de wijngaarden van een traditionele quinta, inclusief wijnproeven en rondleiding. Daarna weer terug richting Braga.

 

 

Maandag 6 oktober: Vrije voormiddag met lunch en terugreis om 13u30.

Vlucht Porto Brussel 16u50 – 20u10

 

 

Inbegrepen: Vlucht H/T , transfers, hotel met ontbijt, alle maaltijden, bezoeken met gids en plaatselijk transport.

Annulatieverzekering: 107,25€ PP in 2 persoonskamer

121,88€ PP in single

Prijs per persoon: 2 Persoonskamer 1650,00€ - Single 1875,00€

Inschrijven voor 25 juni 2025 door storting van 650,00€ op rekening van

JOLY TRAVEL BE76 7370 3581 7695 KREDBEBB met vermelding van naam en ref 46822

Saldo voor voor 20 augustus 2025

Joly Travel

Contactgegevens
vdw.bob@icloud.com