Paasfeest
Guido Cuyvers stelt zijn lezing voor: 'In deze lezing staan we stil bij
wat ‘het beste’ kan betekenen.
Vervolgens schets ik een aantal problemen en risico’s die met
ouder worden kunnen gepaard gaan. Daarna verduidelijk ik wat er
volgens mij nodig is om van het ouder worden het beste te maken.
Wat kunnen/moeten ouder wordende mensen zelf doen, wat is de
rol van de anderen en het middenveld, en welk soort beleid
hebben we nodig? In een laatste deel ga ik nog kort in op: wat als
het moeilijk wordt?'
Neos Bocholt
Contactgegevens
Handig om te weten!
Ook Interessant

De eerste Limburgse Neos-TD met Golden Evergreens gebracht door het live orkest "De Bonanzas"
We draaien de tijd even terug. Maak je klaar voor een gezellige TD vol herkenbare melodieën, fijne herinneringen, dansplezier. Met het live orkest "De Bonanzas" halen we herinneringen op, zingen we misschien zachtjes mee en laten we ons verleiden tot een dansje. Deze TD staat helemaal in het teken van ontmoeting, ontspanning en samen plezier beleven — precies waar Neos voor staat.

Zomeropera La Bohème_16.06.2026
De Zomeropera betekent een toegankelijke kennismaking met opera, en vormt een succesvolle klassieker op de Neos-agenda. Ook voor 2026 staat er een klepper van formaat op het programma: La Bohème! Dit meesterwerk van Puccini laat geen ziel onberoerd.

Kruidenwandeling met Joke Custers
Kruidenwandeling onder leiding van Joke Custers. Nadien kunnen niet-wandelaars om 15.15u aansluiten voor de verdere uitleg bij een koffie of thee met vlaai.

