Voorstelling Portugalreis

Op 18 november is er een infosessie gepland in verband met onze reis naar Portugal. Reisorganisatie ‘de Blauwe Vogel’ komt er de reis voorstellen. Dit gaat door in de kleine zaal van het CCL om 14 u en is gratis. Gelieve wel in te schrijven voor deze activiteit. Alle info over de reis zelf vind je onderaan.
Lezingen

Praktische gegevens

CCL
18-11-26
Aanvang 14:00
Voor Neos leden van de eigen afdeling
Aantal plaatsen resterend: 70
Portugal: 0,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht
Stel je voor langs de adembenemende kustlijn tussen Porto en Lissabon, de ultieme Portugese droom. Je start je avontuur in het charmante Porto met haar kleurrijke huizen, om vervolgens koers te zetten naar het zuiden. Onderweg stop je voor gigantische golven in Nazaré en slenter je door de historische straatjes van Coimbra. Overal proef je de lekkerste pastel de nata en geniet je van superverse vis direct uit de oceaan. De route is dankzij de perfecte snelwegen ideaal voor elk type reiziger. Je eindigt je reis in het bruisende, zonovergoten Lissabon, waar de fado-muziek je warm verwelkomt. Pak je koffers maar alvast in, want deze onvergetelijke reis móét op je bucketlist!
Tussen deze twee iconische steden valt namelijk nog zo veel meer te ontdekken voor de nieuwsgierige reiziger. Denk aan de kleurrijke vissershuisjes en romantische grachten van Aveiro, ook wel het Venetië van Portugal genoemd. Of de middeleeuwse vestingmuren van Óbidos, waar je nipt van een traditionele kersenlikeur uit een chocoladebakje. Het is de perfecte mix van cultuur, zonovergoten stranden en de ongeëvenaarde, gastvrije Portugese sfeer.

Voor een gedetailleerde beschrijving, met alle info, van deze reis, klik hieronder.

Portugal 2027 Programma

Voor een inschrijvingsformulier voor de reis zelf, klik hieronder.

Inschrijvingsdocument

Stuur dit document ingevuld naar Ivo Gerits Schumanplein 7 bus 32, 3620  Lanaken of mail naar ivo.gerits1@telenet.be

 Of breng het mee naar de infodag. 

Bestand:Tram 28, Lissabon, 20051011.jpg