Wandelen in Beveren en Haasdonk

Praktische gegevens
We wandelen langs de Kastelenroute in Beveren en Haasdonk op dinsdag 27 mei
Inderdaad, onze volgende wandeling vindt plaats op dinsdag 27 mei. In het programma stond een andere datum vermeld, maar op dat moment zijn zestig van onze leden op reis naar Aix-en-Provence.
Deze keer volgen we een bewegwijzerde route door Beveren en Haasdonk, langs drie kastelen en prachtige dreven.
We verzamelen aan de Bibliotheek van Beveren, (adres: Gravenplein 3, 9120 Beveren.) Daar is ook voldoende parkeergelegenheid (voor fietsen en autos).
We vertrekken stipt om 14 uur en komen langs Hof ter Welle, Hof ter Saksen en het kasteel van Cortewalle. Op de terugweg wandelen we een stukje over een fietspad. We vragen daarom vriendelijk om daar rechts te houden zodat we de fietsers niet hinderen.
Zoals de traditie het wil, hebben we weer zonnig Neos-weer besteld! Uiteraard hebben we daar geen zekerheid over, dus voorzie aangepaste kleding, wandelschoenen en eventueel… zonnebrandolie.
De wandeling is ongeveer 7 km lang. Onze ervaren gids Rik begeleidt ons opnieuw op deze wandeling .De eindmeet van deze wandeling ligt in het Cultuurcafé, dit is meteen naast de Beverse Bibliotheek.
Neos Sint-Gillis-Waas