Riviercruise op de Moezel
We vertrekken voor vijf dagen op reis met Neos Waasmunster voor een cruise op de Moezel. We varen langs pittoreske wijndorpjes, weelderige wijngaarden en middeleeuwse sprookjeskastelen. We maken uitstappen naar de koninklijke stad Koblenz en naar Traben-Trarbach, een stad vol art nouveau-architectuur, promenades en historische charme. We bezoeken Bernkastel-Kues met zijn kronkelende stegen, romantische vakwerkhuizen en kasteelruïnes. In Cochem torent de majestueuze Reichsburg boven de vallei uit. Vanaf dit uitkijkpunt genieten we van een prachtig panoramisch uitzicht over de omliggende wijngaarden.
Leg alvast de data vast in je agenda. Maandag 14 tot en met vrijdag 18 september 2026.
Meer info volgt.
Neos Waasmunster
Contactgegevens
Ook Interessant

Uitstap AfricaMuseum (20 november 2025)
Bezoek aan het Koninklijk Museum voor Midden-Afrika in Tervuren, met aansluitend warm avondmaal.

Vijfdaagse cruise op de Seine (28 september tot 2 oktober 2025)
Tijdens deze cruise meanderen we door de Seinevallei waarbij erfgoed en geschiedenis even rijk zijn als opwindend. VOLZET!

Melodieën voor Miljoenen: 'Wien... bleibt Wien!' (26 oktober 2025)
Mozart, Strauss,Lehár: het Frascati Symphonic Orchestra zal ons opnieuw verwennen met een wervelend concert van Weense melodieën. Inschrijvingen werden afgesloten op 4 september 2025