Verrassende wandeling Meerssen
Verrassende wandeling Meerssen
Vandaag trokken de Neos vrienden de wandelschoenen aan voor een mooie uitstap in het charmante Meerssen net over de grens .
We begonnen met een bezoek aan de Basiliek van het Heilig Sacrament , wordt ook het pronkstuk van de maasgotiek genoemd .
Daarna ging onze wandeling door het groene Proosdijpark met zijn idyllisch theehuis.
Een welverdiende tussenstop aan kasteel Vaeshartelt, tegenwoordig een sfeervol hotel.
Daar konden we op het zonnige terras genieten van een lekker wijntje met zicht op het prachtige park .
Na deze pauze ging onze wandeling verder langzaam terug richting het gezellige dorp Meerssen .
We sloten deze zonnige dag af met een lekker etentje in restaurant de Proosdij.
Weer een prachtige dag vol natuur, cultuur en gezelligheid .

Verslag
Nieuwjaarsledenfeest 2026
Traditiegetrouw bieden we onze Neos-leden een nieuwjaarsledenfeest aan. Dit jaar kozen we voor Hoeve Pietersheim Lanaken.
Nieuwjaarsledenfeest 2026

Verslag
Nieuwjaarsconcert o.l.v Piet Vansichen
Deze vierendertigste editie stond in teken van cijfers, in een verlokkende en verrassende vorm gegoten, om het nieuwe jaar feestelijk en muzikaal in te zetten.
Nieuwjaarsconcert o.l.v Piet Vansichen

Verslag
In 111 weken fietsen van Noord-Amerika naar Zuid-Amerika
Frank Abbing en Jacinta Creten, Nederlander en Belg, reizen zonder echte fiets- of kampeerervaring van Noord-Amerika naar Zuid-Amerika in 111 weken.
In 111 weken fietsen van Noord-Amerika naar Zuid-Amerika
